2022-09-26 18:02:10

Łukasz Surma po meczu z Czarnymi Połaniec: Myślę, że było to zasłużone zwycięstwo

Stal Stalowa Wola po dwóch ligowych porażkach pokonała Czarnych Połaniec 2-0. Zobaczcie, co po tym meczu powiedział trener "Stalówki" Łukasz Surma.

- Do pierwszej bramki był to taki mecz walki, typowo trzecioligowy, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dużo biegania, zaangażowania, mniej może było jakości piłkarskiej, ale w przerwie powiedziałem chłopakom, żebyśmy wytrzymali, żebyśmy nie niecierpliwili się tym, że nie gramy tak jak zwykle- powiedział Łukasz Surma.

- Musieliśmy zmienić nastawienie po tych dwóch porażkach, musieliśmy wybronić i przede wszystkim czekać na swoją szansę. Pojawiła się ona około sześćdziesiątej minuty i potem ten mecz układał się już po naszej myśli. Także myślę, że było to zasłużone zwycięstwo, aczkolwiek mamy wiele do myślenia, tak jak po każdym meczu- kontynuował trener Stali Stalowa Wola.

Dopóki Surma stary krakus bedzie trenerem ,dopóty Stalowa nie awansuje kosztem Wieczystej.Wiem ze gosc jest odpowiednio motywowany finansowo aby czasem nie zrobić krzywdy Wieczystej.Stad te dziwne składy i wyniki.Ma zamiar wrócić do Krakowa wiec.....To zwycięstwo to tylko kamuflaż do następnych porażek.Nie lodźcie się.Surma to krętacz .Nie pozwoli awansować Stalowej Woli bo Kraków jest dla niego najważniejszy.

Fix 2022-09-26 21:09:00

Czym wy się zachwycacie. Albo jesteście tacy idiotami albo jesteście głusi na jakość drużyny. Znowu karne znowu czerwone kartki a ten idiota Surma dalej się zachwyca dobrą grą. Może faktycznie stal Stalowa Wola powinna być w trzeciej lidze na zawsze

855 2022-09-27 09:17:49

@anonim vel MŁODYNIE ty i te twoje teorie spiskowe jesteście żałośni. Co sezon masz jakieś durne wytłumaczenie.

rower 2022-09-27 09:52:35

Ha ha ha zasłużone , czyżby? Karny też zasłużony? To kolejny przekręt Pława w tym sezonie być może umocowany politycznie przez prezia, załatwiony mecz. Kuźwa jaja jak berety trener MÓWI " w przerwie powiedziałem chłopakom, żebyśmy wytrzymali, żebyśmy nie niecierpliwili się tym, że nie gramy tak jak zwykle" i powinien dodać jak nam się nie uda będzie karny tak jest ustalone ... A by było pewne dołożymy czerwień i wtedy Połaniec padnie, coś dołożymy by na spokojnie ... Ludzie tak grubymi nićmi szytych wyników w 4 lidze dawno nie było, niestety stalowa jest za cienka do Krakowa a tam Cracovia i Wieczysta nie puszczą awansu... Jeden wielki syf takie ustawianie meczów, popatrzcie dokładnie na ten pseudo karny, nawet koleś go nie dotknął a sędzie był bliziutko, Nie udało się awansować w ubiegłym sezonie za ponad 4 miliony to teraz próbują za załatwianie meczów, OBRZYDLIWE!

rower 2022-09-27 10:01:14

Trener mówi, że w w 6z minucie brama, czyżby? Nie przypadkiem na kwadrans przed końcem meczu, panie trenerze proszę publicznie nie kłamać bo nie wierzę, że trener nie wie kiedy padła pierwsza załatwiona bramka w ostatnim meczu, WSTYD !!!