2022-09-26 18:02:10

Łukasz Surma po meczu z Czarnymi Połaniec: Myślę, że było to zasłużone zwycięstwo

  Stal Stalowa Wola po dwóch ligowych porażkach pokonała Czarnych Połaniec 2-0. Zobaczcie, co po tym meczu powiedział trener "Stalówki" Łukasz Surma.
 
- Do pierwszej bramki był to taki mecz walki, typowo trzecioligowy, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dużo biegania, zaangażowania, mniej może było jakości piłkarskiej, ale w przerwie powiedziałem chłopakom, żebyśmy wytrzymali, żebyśmy nie niecierpliwili się tym, że nie gramy tak jak zwykle- powiedział Łukasz Surma.
 
- Musieliśmy zmienić nastawienie po tych dwóch porażkach, musieliśmy wybronić i przede wszystkim czekać na swoją szansę. Pojawiła się ona około sześćdziesiątej minuty i potem ten mecz układał się już po naszej myśli. Także myślę, że było to zasłużone zwycięstwo, aczkolwiek mamy wiele do myślenia, tak jak po każdym meczu- kontynuował trener Stali Stalowa Wola.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

~anonim 2022-09-26 20:30:37 2 2

Dopóki Surma stary krakus bedzie trenerem ,dopóty Stalowa nie awansuje kosztem Wieczystej.Wiem ze gosc jest odpowiednio motywowany finansowo aby czasem nie zrobić krzywdy Wieczystej.Stad te dziwne składy i wyniki.Ma zamiar wrócić do Krakowa wiec.....To zwycięstwo to tylko kamuflaż do następnych porażek.Nie lodźcie się.Surma to krętacz .Nie pozwoli awansować Stalowej Woli bo Kraków jest dla niego najważniejszy.

Fix 2022-09-26 21:09:00 4 1

Czym wy się zachwycacie. Albo jesteście tacy idiotami albo jesteście głusi na jakość drużyny. Znowu karne znowu czerwone kartki a ten idiota Surma dalej się zachwyca dobrą grą. Może faktycznie stal Stalowa Wola powinna być w trzeciej lidze na zawsze

855 2022-09-27 09:17:49 0 1

@anonim vel MŁODYNIE ty i te twoje teorie spiskowe jesteście żałośni. Co sezon masz jakieś durne wytłumaczenie.

rower 2022-09-27 09:52:35 3 0

Ha ha ha zasłużone , czyżby? Karny też zasłużony? To kolejny przekręt Pława w tym sezonie być może umocowany politycznie przez prezia, załatwiony mecz. Kuźwa jaja jak berety trener MÓWI " w przerwie powiedziałem chłopakom, żebyśmy wytrzymali, żebyśmy nie niecierpliwili się tym, że nie gramy tak jak zwykle" i powinien dodać jak nam się nie uda będzie karny tak jest ustalone ... A by było pewne dołożymy czerwień i wtedy Połaniec padnie, coś dołożymy by na spokojnie ... Ludzie tak grubymi nićmi szytych wyników w 4 lidze dawno nie było, niestety stalowa jest za cienka do Krakowa a tam Cracovia i Wieczysta nie puszczą awansu... Jeden wielki syf takie ustawianie meczów, popatrzcie dokładnie na ten pseudo karny, nawet koleś go nie dotknął a sędzie był bliziutko, Nie udało się awansować w ubiegłym sezonie za ponad 4 miliony to teraz próbują za załatwianie meczów, OBRZYDLIWE!

rower 2022-09-27 10:01:14 2 0

Trener mówi, że w w 6z minucie brama, czyżby? Nie przypadkiem na kwadrans przed końcem meczu, panie trenerze proszę publicznie nie kłamać bo nie wierzę, że trener nie wie kiedy padła pierwsza załatwiona bramka w ostatnim meczu, WSTYD !!!

Erikson 2022-09-27 19:16:00 0 1

Wez surma wypad z klubu w końcu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij