2022-09-24 07:57:00

eWinner 2 liga: Siarka Tarnobrzeg zagra z Górnikiem Polkowice

Już dziś kolejny mecz rozegra Siarka Tarnobrzeg. Podopieczni Łukasza Becelli na własnym stadionie zmierzą się z Górnikiem Polkowice, spadkowiczem z Fortuna 1 ligi.
 
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg już dziś zagrają mecz 12. kolejki eWinner 2 ligi. Podopieczni Łukasza Becelli na własnym obiekcie zmierzą się z Górnikiem Polkowice, spadkowiczem z Fortuna 1 ligi. Tarnobrzeżanie przed pierwszym gwizdkiem nastroje mają całkiem niezłe, jednak w starciu z Górnikiem będą chcieli pójść za ciosem i tym razem wygrać.
 
"Zielono-czarno-żółci" w minionej kolejce zremisowali na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Wynik spotkania w 26. minucie otworzył Marcel Tyl. Siedem minut później nastąpiło wyrównanie, a piłkę w siatce umieścił Jan Sienkiewicz. Kolejne gole odnotowano po zmianie stron. Najpierw na 2-1 trafił Maciej Famulak, a do wyrównania na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry, doprowadził Ołeksandr Jacenko.
 
Górnik natomiast wygrał u siebie z Hutnikiem Kraków, a jedyna bramka w tym meczu padła 37. minucie. Było to samobójcze trafienie Arkadiusza Leszczyńskiego. Sobotnia potyczka ekip z Tarnobrzega i Polkowic będzie historyczna, bowiem oba zespoły wcześniej nie miały okazji ze sobą rywalizować.
 
Najbliższy mecz Siarki Tarnobrzeg odbędzie się w sobotę 24 września 2022 roku, a pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o godzinie 16:00. Arbitrem spotkania z Górnikiem Polkowice będzie Szymon Łężny z Kluczborka, któremu na liniach pomagać będą Radosław Wąsik i Jacek Babiarz. Za sprawy techniczne odpowiadał będzie natomiast Rafał Szydełko z Rzeszowa.
 
Przewidywany skład Siarki Tarnobrzeg na mecz Górnikiem Polkowice
 
Siarka Tarnobrzeg: Piotr Pietryga - Wojciech Bieniarz, Michał Bierzało, Marcin Stefanik - Piotr Kwaśniewski, Marcel Tyl, Lukas Hrnciar, Ivan Agudo, Krzysztof Zawiślak, Bartosz Sulkowski - Kamil Adamek
 

Wyniki meczów 12. kolejki:

 

Tabela 2 ligi:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij