2022-09-24 12:52:00

Lechia Sędziszów Małopolski ograła Stal II Rzeszów

Lechia Sędziszów Małopolski sięgnęła po trzy punkty w meczu ze Stalą II Rzeszów. (fot. Lechia)
Lechia Sędziszów Małopolski pokonała Stal II Rzeszów 2-1 w pierwszym meczu 9. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Stal II Rzeszów już po ośmiu minutach wyszła na prowadzenie w starciu z Lechią Sędziszów Małopolski. Ładnym uderzeniem z dystansu popisał się Michał Opalski i pokonał stojącego w bramce gospodarzy, Łukasza Ćwiczaka.

Jednak jeszcze przed przerwą Lechia wyrównała straty i nawet objęła prowadzenie. Najpierw Kamil Słoma zagrał do Przemysława Pyrdka, a ten zdobył gola. W 37. minucie Pyrdek dośrodkował wprost na głowę Patryk Bębna i ten drugi dał prowadzenie gospodarzom, którego nie oddali już do końca.

W drugiej połowie nieznaczną przewagę mieli podopieczni Sławomira Szeligi, ale więcej bramek nie padło.

0-1 Michał Opalski (8)
1-1 Przemysław Pyrdek (23)
2-1 Patryk Bęben (37)