2022-09-24 07:07:00

3 liga gr. IV: Derby regionu w Dębicy, delegacje "Stalówki" i Sokoła

Przed nami 9. kolejka 3 ligi gr. IV. Ciekawie zapowiadają się derby regionu w Dębicy, gdzie Wisłoka zmierzy się z KS-em Wiązownica. Stal Stalowa Wola oraz TEXOM Sokół Sieniawa zagrają na wyjeździe.
 
W sobotę punktualnie o godzinie 14:00, Stal Stalowa Wola na wyjeździe zagra z Czarnymi Połaniec. Podopieczni Łukasza Surmy nie mają najlepszych nastrojów, bowiem przegrali dwa ostatnie mecze. Teraz "zielono-czarni" liczą na przełamanie, choć z pewnością łatwo nie będzie, bowiem drużyna Czarnych także chce wrócić na zwycięski szlak.
 
Dwie godziny później, czekają nas derby regionu w Dębicy, w których Wisłoka zmierzy się z KS-em Wiązownica. Humory w obu ekipiach są dalekie od idealnych, bowiem Wisłoka poległa z rezerwami Cracovii, a beniaminek musiał uznać wyższość Wieczystej Kraków. W niedzielę natomiast. piłkarze TEXOM Sokoła Sieniawa rozpoczną mecz w Łagowie, z miejscowym ŁKS-em Probudex.
 
Gracze z Sieniawy do niedzielnej potyczki przystąpią mocno podrażnieni, bowiem ostatnio ulegli Podhalu Nowy Targ. Teraz ekipa dowodzona przez Arkadiusza Barana będzie chciała wygrać, jednak o punkty nie będzie prosto. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego ostatnio całkiem nieźle sobie radzą i w niedzielę także będą chcieli wygrać. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie. 
 

Wyniki meczów 9. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij