2022-09-23 15:28:56

sparing: Garbarnia Kraków - Apklan Resovia 0-1

Resovia podczas przerwy reprezentacyjnej zagrała sparing z drugoligową Garbarnią Kraków. Rzeszowianie wygrali jedną bramką, którą zdobył Pedro Vieira.

Dziś Resovia rozegrała mecz towarzyski Garbarnią Kraków, która obecnie plasuje się na 10. miejscu w drugoligowej tabeli. Początek tego spotkania należał do gości z Rzeszowa, którzy już w 3. minucie wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się nowy napastnik Resovii, Pedro Vieira.

Do końca pierwszej połowy wynik już się nie zmienił i Rzeszowianie schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem. W 52. minucie Garbarnia miała znakomitą okazję, aby doprowadzić do wyrównania, ponieważ arbiter podyktował jedenastkę. Po uderzeniu z rzutu karnego piłka trafiła jednak w poprzeczkę. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło i jeden gol dał Resovii zwycięstwo.

Garbarnia Kraków - Apklan Resovia 0-1 (0-1)

1-0 Pedro Vieira (3)

Garbarnia Kraków: (I połowa) Mateusz Bartusik - Patryk Warczak, Jakub Banach, Donatas Nakrošius, Cezary Polak - Adrian Dziedzic, Mateusz Bartków, Dorian Gądek - Wojciech Słomka, Thomas Pranica, Adam Żak
(II połowa) Kais Al-Ani - Bartłomiej Purcha, Mateusz Bartków, Donatas Nakrošius, Grzegorz Marszalik - Adrian Dziedzic, Mateusz Nowak, Dorian Gądek - Wojciech Słomka, Jakub Karbownik, Jakub Sutor

Pejsovia Cooo!!! Zagraliście Dno!!!!

prawdziwy resowiak 2022-09-23 15:39:51

niewiele brakło a przegralibyśmy z naszymi przyszłymi rywalami w drugiej lidze !!!

rejsovia to my 2022-09-23 15:44:12

dziś fartem wygraną świętujemy i na ryneczek na wyspianskiego po cichu idziemy

Śsk 2022-09-23 15:56:03

Śsk

Jestem dumny 2022-09-23 16:11:43

Oby tak dalej brawo pejsy, z przeciwnikami z 2 ligi damy radę w następnym sezonie

1905 2022-09-23 16:12:46

Gdzie macie drona hej ku*wy gdzie macie drona hahaha

lised 2022-09-23 16:12:49

Apklan zagrał w eksperymentalnym składzie bez bramkarza

Kenes 2022-09-23 16:26:36

Maszyna RRuszyła! Następnym skalpem będzie skorodowany stop żelaza z węglem z obrońców staliningradu!

~anonim 2022-09-23 16:55:56

Ach och ech. Ach, och, ech.!!! Zaraz się posikam ze szczęścia. Maszyna ruszyła. Buahahahahaha.

~anonim 2022-09-23 16:59:18

Kenesik, majtasy osRRane już zmieniłeś? A, wogule będziesz? Jeżeli tak. To przygotuj się. Bo będzie bolało. W całym tego słowa znaczeniu, internetowy pajacu. W Rzeszowie bez zmiany Stal Rzeszów Pany.!

ornitolog 2022-09-23 17:34:33

Zero pieniedzy dla akplanu od miasta !

Ator 2022-09-23 18:22:35

Super wynik resovio a na derbach wpierw dol na boisku i na trybunach .. Egzekucja ofiary

Heniu 2022-09-23 18:26:53

Żebraki wygrały ! MIasto dawć fundusze bo wygrali z Garbarnią z 2 ligi i "Morales " strzelił !

Maltański Komedio Dramat 2022-09-23 18:46:36

Czy to się dzieje naprawdę? Przecież to jakaś paranoja. Na farcie ugrane 1:0 ze średniakiem z 2 ligi. Poważnie?
Kto pozwolił to opublikować przecież toi wstyd jak nie wiem co. Z czego niby są te zachwyty? Gol Strzelony z partyzanta w 3 minucie i potem niemoc do końca. Ręce opadają

4min | Goście wykorzystują nieporozumienie w naszych szeregach obronnych i obejmują prowadzenie.
_
Garbarnia 0:1 Resovia

------

A potem fart z niestrzelonym karnym.

W 52 minucie rzut karny dla @RKSGarbarnia ale po strzale piłka trafia w poprzeczkę! Mamy dalej 1:0 dla Resovii

Przecież to jakaś kpina. Z takim graniem to naprawdę czeka 2 liga.

Łukasz Surmą 2022-09-23 18:49:13

W związku z powołaniem Karola Dziedzica do reprezentacji Polski U-18 na turniej Limoges Tournament we Francji, wyjazdowy mecz Garbarni Kraków z Kotwicą Kołobrzeg, który pierwotnie miał się odbyć 24 września, został przełożony. -Brązowi- przerwę w rozgrywkach ligowych wykorzystają na sparingową potyczkę z Resovią. Podczas niej sztab szkoleniowy będzie mógł się bliżej przyjrzeć wszystkim zawodnikom, także tym którzy w ostatnim czasie na murawie pojawiali się rzadziej.

~anonim 2022-09-23 18:50:16

A to zdjęcie powyżej z cieszyński to z jakiego stadionu? A No tak, przecież te bez stadionowe kundle grają gościnnie na Stadionie STALI Rzeszów.

CHWILO TRWAJ aż do 2 Ligi 2022-09-23 18:51:11

#ZABŁOCKINIEODCHODŹ #MUREMZASEBUSSIEM #CHWILOTRWAJ #WICELIDERCZERWONEJLATARNI #MROCZKOWSKIWRÓĆ

załamka 2022-09-23 19:06:16

niestety mecz chociaż bardzo wyrównany to był to pojedynek dwóch kiepskich drużyn. parada nieporadności i nieskuteczności. dzięki bogu mecz odbył się bez udziału publiczności. mniejszy wstyd.

JS 2022-09-23 19:45:10

Jak jesteście tacy mocni, wspaniali i bogaci to po jakiego ch.ja bierzecie kasę z miasta hipokryci.
Jak nas tak zgnieciecie bez mydła to po jakiego grzyba wysyłacie tego spy z helikopterkiem. Dostał tylko dzieciak wp.ierdol i wrócił z płaczem do rodzinki zardzewiałków.

Michał Moskwa 2022-09-23 19:45:34

zero honoru i charakteru sral rzeszow banda frajerow

Michał Moskwa 2022-09-23 19:48:19

***********le z wietnamskiej gdzie macie drona? co to się stało ze dronem meczu nagrać się nie dało

Arkaszka Kozłowski 2022-09-23 19:58:22

to nie był dron tylko zardzewiały mysliwiec

RESOVIA CHMAJA 2022-09-23 20:48:35

chłopaki z ligi mistrzów nas podglądają

Zbiórka 1h pzred meczem 2022-09-23 20:55:37

DO wszystkich Kibiców resovi zbiórka przed derbami na stadione resovi bedzie podstawione 3 autokary .którymi podjedziemy w eskorcie polici na stadion Stali ...NIE WYBIERAJCIE Sie sami. wszyscy do autokarów ..

RESOVIA 2022-09-23 20:58:54

Zbieramy się 3 godziny przed meczem pod blokiem uchmana z białej zardzewiałej mewy na Chmaja i w pochodzie idziemy na Maltę na zbiórkę. Cała SOVIA zawsze razem!

~anonim 2022-09-23 21:20:01

I to by było na tyle w kwestii wielkości omturowców. Meczycho z ostatnią drużyną w lidze, a zbroja obs.rana po same pachy. Akcja dron to już wyjątkowa żenada, ale cóż, określanie "banda ch.uja" nie wzięło się znikąd i jego adekwatność jest stale potwierdzana. Wcale nie tacy pewni swego jak pieją dookoła, a podstawy dotychczasowych wyników nie do końca solidne. Gdyby odłożyć na bok całą napinkę, okazałoby się że szanse są 50/50 i zardzewiołki dobrze o tym wiedzą i to ich boli.

~anonim 2022-09-23 21:42:14

OsRRany kibicu Ogniwa 19xx. Wiesz gdzie możesz nas cmoknąć.? W Rzeszowie bez zmiany Stal Rzeszów.!!!! Jak tam chaRRakterne ciotki, to ilu was było ostatnio 200. Buahahahahaha!!!!!!

RESOVIA CHMAJA 2022-09-23 22:54:38

Do cymbała powyżej od 23 do 1 dziś czekam w Lord Jacku zapraszm na solówkę

Soviak 2022-09-23 22:54:56

Nie ma co się tarmosić. Drużyna niech skupi się na derbach bo to może jakos da się upchnąć. Co do ligi i pucharu to możemy w tym sezonie zapomnieć. Wygrać derby i budować drużynę na 2 ligę.

analityk srali 2022-09-23 23:01:35

amba fatima miałem drona i już go ni ma

Maltańska Błazenada 2022-09-23 23:03:23

_

------

~anonim 2022-09-23 23:04:50

Dzień dobry kiBUCE pejsowi. Buty zasznurowane? To dobrze bo będzie ganiane ;)

Włoch to cymbał 2022-09-23 23:08:37

Kto będzie ganiał Adrian Włoch czy Krzysztof Martinek?

Markowa zks 2022-09-23 23:10:14

Przyjedzie wielki bokser srali Damian Niemczak z Markowej i będzie ganiał, już się boimy :)))))

myśliwy 2022-09-23 23:49:25

chłopaki, robimy zrzutę na odzyskanie drona, bo raz że grubas wściekły, że mu nie oddałem, a dwa że zapomniałem zgrać nagrania z naszego ostatniego "treningu". Towarzysze sami wicie, sami rozumicie co tam było. Afera nikodem przy tym to nic... Jutro wszyscy z szeklami, bez wyjątków proszę!

Heniu 2022-09-24 01:02:26

jestem po meczu u 20 i gdzie ten siurek co to mowił ze sie w szatni smieja "kadrowicz" , gdzie on jest , zero skromnosci!

Wicie rozumicie towarzysze... 2022-09-24 08:10:16

Ubaw po pachy z tych zardzewialych blaznow....

Sprinterzy z W22 2022-09-24 08:16:48

Kruczek 2022-09-24 11:50:14

Szczyt hipokryzji ? Sral Rzeszów z flagą "Antykomuna"

kartel majtański 2022-09-24 22:26:26

sofio cooo!!!!ty k urwo grasz dno!!!

~anonim 2022-09-25 15:01:57

Kubowicz, ty wiesz jak masz na imię? Przypomnimy. Jeżeli pejsovia, to tylko anonimowo i tylko w internecie. W Rzeszowie bez zmiany Stal Rzeszów Pany.!

~anonim 2022-09-25 16:54:47

Pejsy sprzedaż biletów ok. 600. W tym ok. 300 Sanok, Tarnobrzeg, i Jarosław. Buahahahahaha.

~anonim 2022-09-25 16:55:44

OsRRani po pachy. Buahahahahaha!!!!

KarakanW22 2022-09-26 09:09:16

Kompletna kompromitacja Rasowi. Strzał na farcie z partyzanta w początku meczu a potem już równia pochyła. Zamordowanie bramki przez redowie i plejada z parada nieporadności i nieskuteczności. Bardzo wyrównany mecz dwóch kompletnie nijakich drużyn. Garbarnia to max co może osiągnąć w tym sezonie a resowia grała z odpowiednim przeciwnikiem. Resowia jednak zdecydowanie jest największym pretendentem do spadku. Ten sparing chyba zorganiozowano po to aby przygotować redowie na grę w 2 lidze.
Wstyd i zażenowanie to dwa słowa jakie Cisna mi się na usta po tym sparingu.

Maciej Musiał 2022-09-26 09:31:58

Idealnie podsumował poziom tego sparingu trener Garbarni. Kałahur rośnie na nowego Kwietnia. Tak brutalnych fauli z niemocy gry nie można tolerować na boisku. 2 Zółte kartki w meczu sparingowym i faul na przeciwniku (STEMPEL) skutkujący rozcięciem stropy i dotkliwym urazem. Resovia gra dno i broni się agresywnymi faulami. Mam nadzieje, że na meczu derbowym takie faule będą karane od razu czerwcem. Stop z Piłkarską Banditierką.