2022-09-22 16:49:46

Kolejne mecze Regionalnego Pucharu Polski za nami! Stal Łańcut i Sokół Nisko z pewnymi zwycięstwami

Wczoraj zostały rozegrane kolejne spotkania Regionalnego Pucharu Polski. Piłkarze rozgrywali mecze w podokręgach Stalowa Wola i Rzeszów-Dębica. Swoje mecze wygrała Stal Łańcut, Sokół Nisko i KSTŁK Stalowa Wola.

W podokręgu Rzeszów-Dębica Stal Łańcut mierzyła się z Włókniarzem Rakszawa. Spotkanie było bardzo jednostrone i w II rundzie Regionalnego Pucharu Polski Stal odniosła okazałe zwycięstwo aż 5-0. Stal wyszła na prowadzenie już w 6. minucie a wynik spotkania otworzył Jakub Więcek. Przed zakończeniem pierwszej połowy Stal Łańcut ustrzeliła jeszcze dwa gola, a na listę strzelców wpisali się Arkadiusz Noga i Konrad Buć.

Po zmianie stron nadal to drużyna z Łańcuta przeważała i dołożyła kolejne dwa trafienia. Tym razem dwukrotnie do siatki trafił Patryk Wójcik. Kolejnym pucharowym rywalem Stali Łańcut będzie Strumyk Malawa.

W podokręgu Stalowa Wola rozegrane zostały dwa spotkania. KSTŁK Stalowa Wola wygrał ze Stalą II Stalowa Wola 2-0. Pokaźne zwycięstwo odnotował również Sokół Nisko, który wygrał z rezerwami Siarki Tarnobrzeg 4-0. W kolejnej rundzie KSTŁK Stalowa Wola zmierzy się z Sokołem Nisko.