2022-09-18 21:07:00

Polonia Przemyśl nie dała rady rezerwom Stali Mielec! Goście kończyli w osłabieniu

Druga porażka z rzędu Polonii Przemyśl stała się faktem. Tym razem podopieczni Waldemara Warchoła ulegli rezerwom Stali Mielec, a w dodatku mecz kończyli w osłabieniu.

Mecz 8. kolejki 4 ligi podkarpackiej ropoczął się lepiej dla rezerw Stali Mielec. Już w 6. minucie sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym na Konradzie Gucy. Z jedenastu metrów nie pomylił się David Poreba i miejscowi prowadzili 1-0.

W drugiej połowie rozpoczął się festiwal żółtych i czerwonych kartek. Emilio Da Costa Abreu dostał bezpośrednią czerwoną kartkę w 60. minucie. Dziewięć minut później natomiast, z boiska musiał zejść Dmytriy Sychevskyi, który otrzymał drugi żółty kartonik.

Zespół tym samym musiał sobie radzić w dziewiątkę. Na boisku zrobiło się dużo przestrzeni co próbowali wykorzystać piłkarze Stali. To im się udało, bowiem w 83. minucie, zespół z Mielca podwyższył na 2-0, a piłkę w siatce umieścił Poreba.

Po końcowym gwizdku czerwoną kartkę dostał szkoleniowiec Polonii Przemyśl - Waldemar Warchoł.

1-0 David Poreba (6)
2-0 David Poreba (83)

Stal II Mielec: Dudek – Kopczak, Bik, Wyparło, Sosiński, Maj, Guca, Poreba, Bajorek, Soboń, Czernicki

Polonia Przemyśl: Kuźma - Solarz, Kuźniar, Zanko, H. Błahuciak, Bouteraa, Kazek, Sychevsky, D. Janas - Walczyszewski, Abrau