2022-09-14 18:31:00

Karpaty Krosno nie bez problemów pokonały Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska

Piłkarze Karpat Krosno awansowali do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Dariusza Liany nie mieli jednak łatwo, bowiem Partyzant MAL-BUD1 Targowiska postawił trudne warunki.

Karpaty Krosno nie miały łatwo w śroowymd meczu pucharowym z Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska. Zespół z krośnieńskiej okręgówki bardzo dobrze zaprezentował się na tle reprezentanta 4 ligi podkarpackiej. Wynik spotkania w 23. minucie otworzył Grzegorz Gawle. Miejscowi jednak szybko ruszyli do odrabiania strat i pięć minut później było 1-1, po trafieniu Konrada Kubala.

W kolejnych minutach oglądaliśmy dość wyrównane widowisko, a okazje mieli zarówno jedni jak i drudzy. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, a Partyzant nadal dobrze wyglądał na tle Karpat. Krośnianie natomiast dwoili się i troili, ale w końcu udało im się przechylić szalę na swoją korzyść. Podopieczni Dariusza Liany gola na 1-2 zdobyli w doliczonym czasie gry, a jego autorem był Szymon Stasik.

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Karpaty Krosno 1-2 (1-1)

0-1 Grzegorz Gawle (23)
1-1 Konrad Kubal (28)
1-2 Szymon Stasik (90+3)