2022-09-10 18:04:33

KS Wiązownica przegrał kolejne spotkanie. Chełmianka Chełm dopisze trzy punkty

KS Wiązownica przegrał kolejne spotkanie. Goście w tym meczu początkowo odrobili straty, ale później Chełmianka całkowicie zdominowała to spotkanie.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 10. minucie, błąd defensywy rywali wykorzystał Jakub Knap i wbił piłkę tuż obok bramkarza. Chwilę później goście doprowadzili do wyrównania. Akcję dobrze rozpoczął Arkadiusz Kasia, później Kacper Rop dograł do Rafała Michalika, a ten umieścił futbolówkę w siatce.

W 22. minucie znów inicjatywę przejęła Chełmianka. Po rzucie rożnym piłkę wybitą przez obrońców przejął Krystian Wójcik i z okolicy 30. metra pięknie przymierzył w samo okienko. Do przerwy wynik już się nie zmienił i to miejscowi w lepszych nastrojach schodzili do szatni.

Warunki panujące na boisku na pewno nie pomagały piłkarzom obu drużyn, jednak nadal lepiej radzili sobie piłkarze Chełmianki. W 57. minucie po dobrej wrzutce piłkę głową uderzył Vladyslaw Bobrov i kolejny raz pokonał bramkarza rywali. W 62. minucie błąd popełnił Miłosz Gierczak, futbolówkę przejął Dominik Stępień i pewnym uderzeniem po długim rogu skierował piłkę do siatki.

Sytuacja gości robiła się coraz trudniejsza, gra toczyła się głównie w środku pola, a defensywa Chełmianki działała wręcz wzorowo. Około 65. minuty dwie dobre sytuacje miał Arkadiusz Kasia, ale piłka minęła się z bramką. Wynik meczu już się nie zmienił i kolejna porażka KS Wiązownica stała się faktem.

1-0 Jakub Knap (10)
1-1 Rafał Michalik (12)
2-1 Krystian Wójcik (22)
3-1 Vladyslaw Bobrov (57)
4-1 Dominik Stępień (62)