2022-09-10 18:33:00

Osiem goli w Kielcach! Rezerwy Korony lepsze od Stali Stalowa Wola

Piłkarze Stali Stalowa Wola w fatalnych nastrojach wrócą do domu. Podopieczni Łukasza Surmy przegrali z rezerwami Korony Kielce 5-3.

Początek spotkania jednak należał do Stali Stalowa Wola, która od pierwszych minut ruszyła do ataku. Podopieczni Łukasza Surmy wypracowali sobie przewagę, choć miejscowi także mieli swoje okazje. Konkretniejsi byli jednak "zielono-czarni", którzy prowadzenie objęli w 30. minucie, a bramkarza rezerw Korony Kielce pokonał Sławomir Duda.

"Stalówka" nie zamierzała się zatrzymywać i szybko rozpoczęła poszukiwania trafienia numer dwa. To udało się znaleźć siedem minut później, a do siatki trafił Mariusz Szuszkiewicz. Korona nie zamierzała tak tego zostawiać i w końcówce próbowała jeszcze złapać kontakt. To jej się udało, a z gola cieszył się Miłosz Strzeboński.

Sytuacja ta dodała skrzydeł miejscowym, którzy po zmianie stron ruszyli do ataku. Korona wyrównała w 52. minucie, a piłkę w siatce umieścił Jakub Konstantyn. W drugiej odsłonie Stal grała słabo, co postanowili wykorzystać gospodarze, którzy kwadrans później objęli prowadzenie, a Mikołaja Smyłka pokonał Mateusz Sowiński.

Kielczanie nie zatrzymywali się i po chwili było już 4-2, a tym razem na listę strzelców wpisał się Jakub Rybus. Korona była w gazie i w 74. minucie zdobyła gola numer pięć, którego autorem był Sowiński. Stal próbowała jeszcze nawiązać walkę z miejscowymi, jednak balast bramkowy mocno to utrudniał. "Stalówka" tuż przed końcem regulaminowego czasu gry, trafiła na 5-3, a bramkarza "złocisto-krwistych" pokonał Łukasz Soszyński.

stw 2022-09-10 18:40:57

nie pisałem tu od dawna bo miałem nadzieje ze cos z tego bedzie ale jak widac nic z tego bez karnych i czerwonych kartek nie da sie wygrac ,porazka z cracowia i meczarnie z innymi zespolami to nie przypadek ,nie ma co sie ludzic ,mecz za tydzien z awia wszysko wyjasni

Stalówka 2022-09-10 18:42:46

Dobrze było , pierwsza połowa totalna dominacja. W drugiej połowie zbyt wysoka pewność siebie. Korona po przerwie wyczytała nasze ustawienie i wykorzystali swoje sytuacje. Kubeł zimnej wody, idziemy dalej do przodu. Po cichu robimy swoje , nie można przecież wygrywać cały czas z rzędu, teraz to chłopaków zmotywuje :)

~anonim 2022-09-10 18:44:18

Pokazali im miejsce w szeregu

Koko 2022-09-10 18:44:29

Prowadzić 2-0 przegrać 5-3 z rezerwami haha gdzie tu awans jedynie wstyd .Grabarz ile strzelił haha

Mielec 2022-09-10 18:45:41

Widziałem mecz stalówki. Nie chce nic mówić , ale pierwsza polowe zagraliście na 5+. W drugiej połowie banalnie przespaliście , mimo wszystko gratulacje finalnie 3 goli. Mimo podziałów zycze wam awansu bo nie widzę innej drużyny która ma zaplecze i skład na 2 ligę.

~anonim 2022-09-10 18:47:56

NADAL MAMY WICELIDERA, IDZIEMY DALEJ PANOWIE!

~anonim 2022-09-10 19:20:01

Frajerzy !!!!!

lis 2022-09-10 19:21:59

Ale pogrom w 2 połowie-wieczna 3 liga dla dziadówki...

los 2022-09-10 19:24:23

Oj dajcie spokój, przecież przeciwnik nie dostał czerwonej kartki ;)

Kierownik 2022-09-10 19:26:36

Zagrali u buka?

Siarunia 2022-09-10 19:30:59

Nie było dziewiątego karnego w 7 meczu stalówki? Jak ten sędzia mógł !

. m/ 2022-09-10 19:33:44

Do stw:
Brawo za trzeźwe i obiektywne spojrzenie na sytuację. Widać, że można tu trafić na merytoryczne komentarze, nie tylko chamstwo i bluzgi.
Pozdrowienia ponad podziałami!

~anonim 2022-09-10 19:35:34

Pierwsza połowa kapitalna. Potem zlekceważyli rywala. Z każdym trzeba grać przez ponad 90 minut na pełnej koncentracji

lis 2022-09-10 19:37:26

Jak Ci bluzgi przeszkadzają to jutro rano grzecznie do kościółka..

Sąsiad 2022-09-10 19:37:52

Skandal pierwszy mecz w którym sędzia lowej nie pomógł Panie Prezydencie chłopa zdegradować

Anonim 2022-09-10 19:42:07

Nic się nie stało Stalowa panu i tak najlepsi są następne mecze będą wygrane

Bez Karnego ani rusz ! 2022-09-10 19:51:50

Może się jakimś cudem utrzymają dziady w tej lidze :(

Byczek tbg 2022-09-10 20:07:29

Stalufko co to się stanęło.was już Cracovia wyjasnila głąby.o nas się nie martwcie k*****y bo prędko się nie spotkamy w jednej lidze buhahahaba

Roland z pława 2022-09-10 20:36:22

Mhhh jakby był Roland to by my wszystko wygrali

Krosno 2022-09-10 20:39:32

brawo Kielce

były kibic wisłoki 2022-09-10 21:10:41

STALOWA do boju,walczcie o honor podkarpacia w tej lidze.Życzę wam awansu bo wasze miejsce jest w 1 lidze

~anonim 2022-09-10 22:15:24

Sralowa wola będzie walczyć o.... utrzymanie w lidze !

ibrex 2022-09-10 23:05:50

Jak tam Tęcza LGBT Pławo. Kiedy do Ii ligi wchodzicie w tym miesiącu czy w październiku.. Kaczor z kudłatym wam nie załatwili ?? pod stołem. Dzieci z Kielc was leją jak w kaczą doopę. Drużyna podwórkowa z pod bloku pokazuje wam miejsce w szeregu.Ten wasz młodynie zastępca kudłatego sieje tylko propagande na waszym portalu. Zajmij się wiejski pajacu swoim LGBT klubikiem a nie Siarką

~anonim 2022-09-11 09:18:06

Tradycyjnie post o Stalówce i już te pedały z wielowsi ujadają zakomleksioe smrody boli Stalówka ma boleć i wszystko w temacie

Stalowa 2022-09-11 09:45:26

SŁYCHAĆ SKOWYT WIEŚNIAKÓW TARNOBRZESKICH HAHA BARDZO DOBRZE , TYLE WAM ZOSTAŁO DZIADY. BĘDZIECIE TYM FENOMENALNYM ZJAWISKIEM KTÓRE WPADŁO DO DRUGIEJ LIGI NA JEDEN SEZON BUAHAHAHAHHA

Cweluś z Cwelowej Woli 2022-09-11 10:04:29

Nasza Kibolka to bojówka Homo Komando LGBT !
RAFALALA nas szkoli !

xdd 2022-09-11 12:42:31

Tym razem nie pomogło sztuczne oświetlenie i sędzia..

Adam 2022-09-11 13:32:57

No cóż????? Teraz wszyscy pomału zobaczą gdzie stal się znajduje. Przyjdą mecze które pokażą miejsce stali w tabeli. A Surma pomału zobaczy jakim jest słabym trenerem. Nie korzysta z młodych nie wprowadza ich do zespołu do uczenia ich rywalizacji na innym poziomie , najlepiej to oddać ich do drugiej drużyny stali. A nawet oddać na wypożyczenie do Wólki pełkińskiej- Tragedia. Mam nadzieję że dni trenera będą niedługo policzone. A zarząd zrozumie że nie ten kierunek budowania klubu. Wszyscy się zachłysnęli wynikami, tylko zrozumcie co to za wyniki i z kim?????

dziadówka 38' 2022-09-11 14:19:51

Buahahahahahahahaha

Wólczanka 2022-09-11 14:30:50

Do Adam. Zgadzam się z tobą. Dostaliśmy od was ze stali na wypożyczenie młodzika- Mucha , ale grzeje ławę u nas . Bo trener to jest głąb u nas , zawodnik młody ale na pozycji rozgrywającej, a ten pacan daje go na skrzydła , po co on tu w ogóle przyszedł, ten chłopak cofnie się w rozwoju piłkarskim, zabierzcie go od nas bo go zmarnują.