2022-07-29 00:53:10

Adam Majewski przed meczem z Rakowem Częstochowa: Musimy zagrać z dużą pewnością siebie

  W najbliższą niedzielę (31 lipca) Stal Mielec rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem drużyny z Mielca będzie Raków Częstochowa. Zobaczcie, co przed tym spotkaniem powiedział trener drużyny, Adam Majewski.
 
- Zdajemy sobie sprawę, że Raków Częstochowa ma bardzo szeroką kadrę, tak naprawdę ma co najmniej drugą jedenastkę o tej samej jakości, dlatego tutaj trener ma duże pole manewru. Zobaczymy, na jakich zawodników postawi. Zespół Rakowa na wszystkich frontach chce osiągnąć jak najlepszy rezultat, dlatego tutaj dla nas nie będzie to miało znaczenia, w jakim składzie wyjdą, tylko my będziemy musieli grać bardzo dobrze, żeby powalczyć o punkty- powiedział Adam Majewski.
 
- O najsłabszych stronach Rakowa nie chciałbym mówić, bo na pewno każdy zespół takie posiada i chcielibyśmy je wykorzystać. Na ten moment pewnie nie ma ich zbyt dużo, bo zdajemy sobie sprawę, że Raków Częstochowa w ostatnich latach jest teraz, prawie najlepszym lub najlepszym zespołem w Polsce patrząc na wyniki, które osiąga. Między nami a Rakowem jest niewiele podobieństw, drużyna Rakowa jest budowana od sześciu lat, nasza tak naprawdę od miesiąca- kontynuował trener Stali Mielec.
 
- Będziemy musieli zagrać bardzo zaangażowani, zdeterminowani jak zawsze, tego nam nigdy nie brakuje, ale przede wszystkim musimy zagrać z dużą pewnością siebie, nie wystraszyć się przeciwnika i być przygotowanym na intensywną grę wysokim pressingiem zespołu z Częstochowy- mówił Adam Majewski.

Zapis konferencji prasowej przed meczem z Rakowem Częstochowa można zobaczyć tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij