2022-07-27 20:47:33

Najwyższe w historii wygrane w zakładach bukmacherskich

Podobne tematy sport zakłady bukmacherskie

Jedni obstawiają zakłady sportowe jedynie dla rozrywki, inni, żeby sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności strategiczne, jeszcze inni nastawieni są przede wszystkim na duże zyski i spektakularne wygrane. Służą temu i zachęcają szczególnie interesujące, u dobrych bukmacherów, jak Superbet – bonusy i zakłady bukmacherskie. Czy jednak wszystkie dotychczasowe wygrane są realne i czy na zakładach sportowych można wygrać fortunę, jakiej niektórzy się spodziewają? Jak wyglądało to na przestrzeni ostatnich dekad?

Co udało się wygrać do tej pory?

W obstawaniu w Superbet bonusów i zakładów bukmacherskich i wygrywaniu rolę odgrywa nie tylko czysty przypadek czy czynnik losowy, jak wynik meczu. Tak naprawdę liczy się ogromnie wiedza i intuicja osoby obstawiającej wynik – to w końcu ona decyduje, na co postawić. W całej historii zakładów bukmacherskich zdarzyło się już kilka naprawdę wysokich wygranych, które zdecydowanie zaostrzyły apetyt na okrągłą sumkę innym graczom – również tym, którzy niekoniecznie mają do tego dryg i smykałkę.

Najwyższe wygrane w historii zakładów

W zeszłym roku padło kilka naprawdę imponujących wygranych. Trzeba jednak przyznać, że gracze mieli nerwy ze stali – większość wygranych kuponów obstawiana była za kwoty rzędu 1 000 zł. Jednemu z graczy internetowych bukmacherów poszczęściło się i typując na jednym kuponie 5 meczów odnoszących się do spotkań eliminacyjnych Mistrzostw Świata w piłce nożnej, otrzymał 162 371 zł. Inny szczęśliwiec, wydając zaledwie... 2 zł na grę drużyn z różnych lig, w tym Ligi Europy, ale i ligi cypryjskiej – w sumie 27 spotkań – wygrał 601 000 zł.

Prawdziwy rekord wynosił jednak znacznie więcej. Tym razem ostateczna wartość dwóch kuponów, na których znalazło się 21 typów, opiewała na kwotę... 1 168 809 zł. Sam kupon kosztował zaledwie 70 zł. Podobnie wyglądał jeden kupon z 2019 roku, gdzie znalazło się aż 25 wydarzeń. Wszystkie okazały się trafione i do kieszeni gracza trafiło 1 250 000 zł.

Powyższe przykłady to zaledwie niewielka część wszystkich naprawdę interesujących i zdecydowanie motywujących do typowania wygranych. Pamiętajmy jednak, że na tak imponujące kwoty wpływ ma bardzo wiele czynników, w tym również tych losowych.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij