2022-06-21 10:56:38

Reprezentacja Ukrainy kobiet zagra w tym tygodniu w Rzeszowie. Można nadal zakupić bilety

Reprezentacja Ukrainy Kobiet
Reprezentacja Ukrainy Kobiet
W zeszłym tygodniu uruchomiono możliwość zakupu biletów na mecze reprezentacji Ukrainy kobiet, która zmierzy się na Stadionie Miejskim “Stal” w Rzeszowie - najpierw (24 czerwca) ze Szkocją, a we wtorek (28 czerwca) z Węgrami. 
 
Kobieca reprezentacja Ukrainy rozegra w Rzeszowie mecze w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata FIFA. Koszt biletów to: 5 zł (ulgowy- do 12 roku życia) oraz 10 zł (normalny). Zakupić można je na stronie bilety.podkarpackizpn.pl, a płatności dokonuje się za pośrednictwem Blue Media przelewem lub blikiem. 
 
Ze względu na rangę meczu oraz bardzo duże koszty organizacji meczu zdecydowaliśmy o tym że wstęp będzie płatny, ale będzie to kwota symboliczna – bilet ulgowy 5 złotych, a bilet normalny 10 złotych. Warto w tym miejscu podkreślić, że nikt nie chce na tych meczach zarabiać, a bardziej chodzi o taką odpowiedzialność, bowiem wielokrotnie przy bezpłatnych biletach osoby rezerwowały miejsca, a w rzeczywistości się nie pojawiały na meczu – uniemożliwiając tym samym udział w meczu innych. Gdy ktoś będzie miał świadomość zapłaty za wejściówkę, to będzie chciał na meczu się pojawić – wyjaśnia Prezes Podkarpackiego ZPN Mieczysław Golba. 
 
Pierwsze ze spotkań zaplanowano na piątek (24 czerwca) o godzinie 20.15. Ukraina zmierzy się wtedy ze Szkocją. Kolejne starcie- z Węgrami, we wtorek (28 czerwca) o 20.00. Zachęcamy wszystkich fanów piłki nożnej do zakupu biletów. 

A oto plakat Podkarpackiego ZPN na temat zbliżających się wydarzeń:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij