2022-06-14 23:10:20

Klasa O Stalowa Wola: Sokół Nisko na dwie kolejki przed końcem zapewnił sobie awans do 4 ligi

Za nami 28. kolejka klasy O. Stalowa Wola. Sokół Nisko pokonał Stal Nowa Dęba i zapewnił sobie awans do 4 ligi podkarpackiej.

Lider tabeli Sokół Nisko pewnie pokonał Stal Nowa Dęba 4-0 i na dwie kolejki przed końcem zapewnił sobie awans do 4 ligi. Dublet w tym spotkaniu zaliczył Karol Dziopak, a po jednym trafieniu dołożyli Piotr Młynarczyk i Patryk Marut

Stal Gorzyce wysoko pokonała LKS Brzyska Wola aż 7-0. Cztery razy do bramki rywali trafił Marcin Chmiel, dwa razy Grzegorz Szymanek, a jedno trafienie zaliczył Artur Kwiatkowski.

Azalia Wola Zarczycka pokonała Unię Nowa Sarzyna 2-1. Wynik spotkania otworzył zawodnik gości Krystian Błajda, do wyrównania doprowadził Mateusz Florek, a na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Szymon Blezień.

W meczu derbowym rezerwy Stali Stalowa Wola pokonały rezerwy Siarki Tarnobrzeg 3-0. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Szymon Grabarz w 42. minucie, kolejne trafienia dołożyli Bartłomiej Maj i Bartosz Pioterczak

Transdźwig Stale pokonał LZS Rzeczyca Długa 8-1. Cztery bramki ustrzelił Mirosław Kabata, a po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Robert Rzepiela, Tymoteusz Nurzyński, Dominik Borkowski i Marcin Stępień. Jedną bramkę dla gospodarzy zdobył Mariusz Stelmach

Pogoń Leżajsk skromnie pokonała ŁKS Łowisko. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Dominik Drożdżal. W innym meczu San Kłyżów pokonał Olimpię Pysznica 4-1. Wynik spotkania otworzył Michał Brak, a trzy minuty później kolejne trafienie dołożył Bartłomiej Madej. Później do bramki rywali trafili jeszcze Norbert Siek i Damian Kata. Jedyną bramkę dla gości zdobył Grzegorz Tofil.