2022-06-14 10:11:52

Adam Majewski po pierwszym treningu: Sezon zaczniemy z "grubej rury"

fot. TV Stal
fot. TV Stal
PGE FKS Stal Mielec wzięła wczoraj udział w pierwszym treningu po krótkiej przerwie. Piłkarze rozpoczynają okres przygotowawczy do sezonu 2022/2023. Zobaczcie, co powiedział na ten temat trener mielczan, Adam Majewski. 
 
 Wracamy po przerwie i zaczynamy okres przygotowawczy, jak będzie on wyglądał?
-Po krótkich urlopach wracamy do pracy. Czeka nas pięć meczów sparingowych. Czeka nas także pięciodniowy obóz w Sanoku i potem rozpoczyna sie liga. Przerwa będzie bardzo krótka, także 15 bodajże lipca rozgrywamy pierwszy mecz.
 
Kilku zawodników wzmocniło zespół, kilku też odeszło. Jaka jest pozycja, którą chce Pan zasilić jeszcze Stal?
-Na pewno czekają nas duźe zmiany. Chcemy zbudować drużynę solidną, z zawodników Stali. Niektórym kończą się kontrakty, część zawodników odejdzie, część znalazła lepsze kluby. Kilku zawodników do nas dołączyło, są to zawodnicy, z którymi podpisaliśmy umowy, ale mają jeszcze przerwę. Mamy wytypowanych kandydatów i te rozmowy będą trwały. Musimy być przygotowani na każdy wariant

Znamy już terminarz nowego sezonu. Rozpoczynamy od meczu z Mistrzem Polski. To chyba dobre, że zaczniemy z tak wysokiej półki.
- Zaczynamy z grubej rury. Na pewno nie bedziemy faworytem. To jest pierwszy mecz i możemy sprawić niespodziankę. Z takim nastawieniem pojedziemy do Poznania.
 
Zobaczcie całość wypowiedzi trenera, Adama Majewskiego:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

ks 2022-06-15 11:26:43 1 1

na początku z grubej rury a na końcu wyjdzie rurka do puszczania baniek mydlanych

~anonim 2022-06-17 10:03:04 1 1

ty sie lepiej martw o swoj klubik z ligi pszenno - buraczanej

Fks 2022-06-20 00:06:17 1 1

Curwa dymaj młode rury pało 5 dostaniemy

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij