2022-06-15 16:16:05

Bartosz Mrozek został nowym bramkarzem Stali Mielec

fot.Michał Trzpis
fot.Michał Trzpis
Bartosz Mrozek dołączył do grona zawodników, którzy w sezonie 2022/2023 wzmocnią ekipę PGE FKS Stali Mielec. To piłkarz znany już mieleckiej publiczności.
 
Bartosz Mrozek przeniósł się do PGE FKS Stali Mielec na zasadzie rocznego wypożyczenia z Lecha Poznań. To zawodnik, którego mieleccy kibice zdążyli już poznać. Bramkarz stanął bowiem między słupkami w meczach ze Śląskiem Wrocław oraz Wisłą Płock w końcówce poprzedniego sezonu. Kontuzji doznali wtedy Rafał Strączek i Damian Primel, a Mrozek znalazł się w Stali awaryjnie, w trybie transferu medycznego.
 
W pierwszej drużynie Lecha Poznań wystąpił dwa razy- zasilając swoją ekipę w Pucharze Polski. Dużo częściej pokazywał się na boisku w rezerwach, a w 2. lidze zasilał kadrę tej drużyny w 21. spotkaniach.
 
Zanim trafił do "Kolejorza", reprezentował barwy takich klubów jak młodzieżowe drużyny Polonii Łaziska Górne, Rozwoju Katowice, Stadionu Śląskiego Chorzów i w GKS-u Tychy. Mrozek moze pochwalic się też powołaniami do młodzieżowych reprezentacji Polski.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij