2022-05-27 16:35:07

Pierwsze śniadanie biznesowe w Stali Mielec pod nazwą “Biznes dla Stali”

fot. Michał Trzpis
fot. Michał Trzpis
Śniadanie biznesowe “Biznes dla Stali” to okazja dla sponsorów i partnerów mieleckiego klubu na spotkanie się. Inicjatywa miała miejsce 25 maja w sali bankietowej Hotelu Iskierka Business&Spa. Wydarzenie poprowadził Krzysztof Urbański. 
 
PGE FKS Stal Mielec zorganizowała spotkanie w formie śniadania dla swoich sponsorów i partnerów. Była to świetna okazja na wymienienie się spostrzeżeniami i kontaktami. Podczas śniadania klub gościł wielu przedstawicieli mieleckich i okolicznych firm, które wspierają mielecką Stal, a także przedstawicieli władz samorządowych, powiatowych i wojewódzkich. W wydarzeniu „Biznes dla Stali” udział wzięli, m.in.  Paweł Pazdan, Wiceprezydent Miasta Mielca, Stanisław Lonczak, Starosta Powiatu Mieleckiego, Paweł Rabczak, Dyrektor Biura Europosła, Tomasza Poręby, Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Podkarpackiego, Władysława Ortyla. 
 
- Ten sezon dostarczył wielu emocji, dziękujemy, że byliście z nami przez cały czas. Dzisiaj jest to wielki sukces nas wszystkich, że nadal jesteśmy w Ekstraklasie i możemy to razem celebrować – rozpoczął Prezes FKS Stal Mielec, Jacek Klimek. – Jest to dla nas wielka duma, że jesteśmy jednym z 18 klubów w Polsce, które znalazły się w tak istotnym gronie – dodał Jacek Klimek. 
 
Korzystając z okazji chciałem podziękować wszystkim, którzy wspierali nas w tych trudnych ostatnio miesiącach. Chociaż wiele osób zwątpiło, wy byliście z nami do końca. Szczególnie dziękuję firmie Enervigo, która poprzez wykupienie pakietu akcji uratowała nasz klub, pozostałym firmom i osobom, które udzieliły nam pożyczek. Bez tych aktywności nie byłoby nas tu dzisiaj, a przede wszystkim – nie byłoby naszego klubu. Dziękuję też europosłowi Tomaszowi Porębie, który zawsze przy nas jest i wspiera, jest motorem napędowym tego klubu i dzięki niemu sponsorem strategicznym jest Grupa PGE, która pozostanie z nami przez najbliższe 3 lata. Najbardziej dziękuję wszystkim pracownikom i współpracownikom, którzy są ze mną w tym klubie i to dzięki nim marka FKS Stal Mielec idzie w górę, klub się rozwija i mamy fajny marketing. Wielkie brawa dla nich, dziś to także ich święto – zakończył Prezes. 
 
Wideo z wydarzenia możecie obejrzeć tutaj: 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij