2022-05-22 21:01:20

Dawid Kroczek po meczu z Odrą Opole: Naprawdę wykonaliśmy dobrą pracę

fot. Resovia
fot. Resovia
  Resovia zakończyła rozgrywki na 11 miejscu. W ostatnim spotkaniu rzeszowianie pokonali Odrę Opole 3-0. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował Dawid Kroczek.
 
- Zespół zakończył tę rundę z dużą klasą, brakło może trochę tych punktów do strefy barażowej, ale jeżeli chodzi o Resovię i to, że jesteśmy tutaj już drugi sezon w pierwszej lidze, to naprawdę wykonaliśmy dobrą pracę i dla wszystkich zawodników wielkie słowa uznania i szacunku. Nawet w tym trudnym momencie, nikt nie przestał wierzyć w to, co robimy i to też było widać w spotkaniach- powiedział Dawid Kroczek.
 
- Wiedzieliśmy, że Odra będzie chciała dać odpocząć kilku zawodnikom, z racji tego, że mają mecz barażowy. My zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, nie ma co tu dużo mówić, jesteśmy zadowoleni. Chcieliśmy zakończyć to z klasą, szacunkiem do siebie do kibiców, którzy nas świetnie dzisiaj wspierali i przez cały czas mogliśmy liczyć na ich wsparcie- mówił dalej trener Resovii.
 
Zapis pomeczowej konferencji można zobczyć tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij