2022-05-22 20:24:38

Maciej Domański po zakończeniu sezonu 2021/2022

 Stal Mielec zakończyła sezon na 14 miejscu z dorobkiem 37 punktów. W ostatnim meczu drużyna z Mielca przegrała z Wisłą Płock. Zobaczcie, co po zakończeniu rozgrywek powiedział Maciej Domański.
 
- Przyjechaliśmy tutaj na mecz bez presji, chcieliśmy pokazać się z jak najlepszej strony i wygrać ten mecz, bo graliśmy o trzy punkty i jak najlepsze miejsce w tabeli. Niestety przegrywamy i wracamy do Mielca bez punktów-powiedział Maciej Domański.
 
- Myślę, że powinniśmy być zadowoleni z tego sezonu, bo pomimo różnorakich trudności osiągnęliśmy cel, jakim było utrzymanie. Wiadomo, runda jesienna była bardzo udana i apetyty w Mielcu wzrosły, ale jak wiemy, wiosna jest zawsze trudniejsza i po różnych problemach, które były w okresie przygotowawczym w zimie, może nie prezentowaliśmy się rewelacyjnie, ale zdobyliśmy tyle punktów, ile potrzeba było do utrzymania- kontynuował Maciej Domański.
 
Całą rozmowę z zawodnikiem można zobaczyć tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij