2022-05-21 13:21:53

Błękitni Ropczyce wysoko pokonali MKS Kańczugę

W Ropczycach zmierzyły się dwie drużyny znajdujące się w dole tabeli. MKS Kańczuga stracił już szansę na utrzymanie, a Błękitni wciąż walczą o ligowy byt.

Błękitni Ropczyce od pierwszych minut zdecydowanie przeważali i napierali na bramkę rywali. To poskutkowało szybko zdobytą bramką. W 10. minucie bramkarza rywali pokonał Mateusz Bieniek i już mieliśmy 1-0. W kolejnych minutach nadal zdecydowaną przewagę mieli gospodarze, jednak w tej połowie więcej bramek już nie padło.

Dziesięć minut po zmianie stron Błękitni powiększyli prowadzenie, a do siatki trafił Hubert Siepierski. Siedem minut później ten sam zawodnik dołożył kolejne trafienie i było już 3-0. Gospodarze nie odpuszczali i skutecznie stwarzali sobie kolejne sytuacje. W 70. minucie po raz kolejny dobrze uderzył Hubert Siepierski i trzeci raz umieścił futbolówkę w bramce.

1-0 Mateusz Bieniek (10)
2-0 Hubert Siepierski (55)
3-0 Hubert Siepierski (62)
4-0 Hubert Siepierski (70)