2022-05-19 17:35:42

Maciej Ubrańczyk, pomocnik Stali Mielec przed meczem z Wisłą Płock

fot. TV Stal
fot. TV Stal
Już w sobotę o 17.30 PGE FKS Stal Mielec zagra na wyjeździe z Wisłą Płock. Sprawdźcie, co przed tym spotkaniem powiedział Maciej Ubrańczyk, zawodnik występujący na pozycji pomocnika w mieleckim klubie.

Dwa ostatnie spotkania w Mielcu to wielkie święta piłkarskie. Najpierw zwycięstwo z Legią przy pełnych trybunach, a potem gol w 90. minucie na wagę utrzymania.
-No tak, to były świetne mecze dla Mielca i wdyaje mi się, że na długo pozostaną w pamięci nas jako zawodników i wszystkich kibiców. Super się ułożyły, bo z Legią udało się wygrać. Wiadomo jaki to jest przeciwnik i jak wszystkim zależało, by w tym meczu dobrze się zaprezentować. To się udało przed właśną publicznością. Ostatni mecz ze Śląskiem zapewnił nam utrzymanie i to jeszcze w takich okolicznościach, także była wielka euforia.
 
Przed Wami mecz z Wisłą Płock, która ostatnio trochę zawodzi. Po dobrym meczu z Pogonią, teraz maja gorszy etap. Jakiego meczu możecie się spodziewać? Na co chcecie zwrócić szczególną uwagę, by zgarnąć w tym meczu pełną pulę?
-Koncentrujemy się głównie na sobie, chcemy zagrać według planu, który będzie przygotowany na ten mecz. Jeśli chodzi o Wisłę, to rzeczywiście ostatnio mieli gorsze mecze, ale jesteśmy pewni, że będą chcieli się pożegnać z kibicami dobrym akcentem. Będzie duża mobilizacja z ich strony, ale my jesteśmy na to przygotowani. Wiemy, że mają dobrych zawodników, dużo jakości. To będzie ciężkie spotkanie, ale mamy nadzieję na trzy punkty.
 
Całość wypowiedzi Macieja Ubrańczyka możecie posłuchać tutaj: