2022-05-19 17:41:55

Adam Majewski przed meczem z Wisłą Płock: Kończymy akcję utrzymania się w Ekstraklasie

  Przed nami ostatni mecz PKO BP Ekstraklasy, który zostanie rozegrany w ramach 34. kolejki. Stal Mielec zmierzy się z Wisłą Płock. Zobaczcie, co przed tym meczem powiedział trener Adam Majewski.
 
 - Skupiamy się tylko na sobie, to jest ostatni mecz w sezonie. Z jednej strony takie mecze są najgorsze, bo to takie mecze wakacyjne, gdzie piłkarze są już myślami gdzie indziej i na tym będzie polegała sztuka, żeby się do tego meczu przygotować i odpowiednio zmobilizować. Tak jak powiedziałem na początku, skupiamy się na sobie,ale oczywiście przeanalizowaliśmy grę Wisły Płock- powiedział Adam Majewski.
 
- Minął rok, odkąd tutaj jestem, na razie kończymy akcję utrzymania się w Ekstraklasie. Oczywiście wszystko było robione pod tym kątem w tym sezonie i wiele problemów i ograniczeń w budowaniu doprowadziło do takiej sytuacji, do jakiej doszliśmy, ale robiliśmy to po to, żeby w nowym sezonie było lepiej. Mamy wyznaczoną listę zawodników, których chcielibyśmy pozyskać, po to, aby w końcu od lat stworzyć solidną drużynę- kontynuował trener Stali Mielec.
 
- Podchodzimy do tego spotkania w ten sposób, żeby wyjść na ten moment w jak najmocniejszym składzie. Oczywiście chciałbym sprawdzić również i młodszych zawodników i zawodników, którzy grali mniej, natomiast celem jest zwycięstwo- powiedział Adam Majewski
 
Zapis przedmeczowej konferencji można zobaczyć tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kenes 2022-05-20 11:01:08 1 0

Wyglonda jak łysy Daniel Myśliwiec

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij