2022-04-09 18:04:00

Texom Sokół Sieniawa pewnie pokonał KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Texom Sokół Sieniawa po serii porażek w końcu się przełamał i pokonał na wyjeździe KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-1.

Sokół Sieniawa na swoim koncie zgromadził dotychczas tylko szesnaście punktów, a trzy porażki z rzędu na pewno nie napawały optymizmem przed tym spotkaniem. Goście od początku jednak chcieli zaskoczyć rywali i szybko ruszyli do ataku. To przyniosło oczekiwany skutek bo już w 15. minucie wyszli na prowadzenie. Pierwszą bramkę otwierającą spotkanie zdobył Dominik Pisarek.

Gracze Sokoła podbudowani pierwszym trafieniem postanowili pójść za ciosem i już w 39. minucie ponownie do siatki trafił Dominik Pisarek. Dynamiczne ataki wprowadziły sporo niepewności do drużyny gospodarzy, czego rezultatem było kolejne trafienie przyjezdnych. Tym razem bramkarza pokonał Szymon Feret.   .

W drugiej połowie zawodnicy Ostrowca za wszelką cenę starali się zdobyć jakiś punkt zaczepienia, aby coś jeszcze ugrać w tym spotkaniu. Dopiero jednak w 87. minucie udało im się zdobyć jedyną bramkę, której autorem był Mateusz Szela. Wynik spotkania już się nie zmienił i przyjezdni przełamali pechową serię porażek i w znakomitych nastrojach mogą wracać do domu.

0-1 Dominik Pisarek (15)
0-2 Dominik Pisarek (39)
0-3 Szymon Feret (45)
1-3 Mateusz Szela (87)