2022-04-09 15:59:00

Wisłoka Dębica podzieliła się punktami z Podlasiem Biała Podlaska

Dobre zawody obejrzeli kibice w Białej Podlaskiej. Tam Wisłoka Dębica zmierzyła się z Podlasiem, a spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Pierwsza odsłona meczu w Białej Podlaskiej nie była porywającym widowiskiem. Lepiej prezentowało się miejscowe Podlasie, które częściej atakowało i utrzymywało się przy piłce. Wisłoka Dębica skupiła się na defensywie, co całkiem nieźle jej wychodziło, choć pojawiały się błędy. Ostatecznie jednak do przerwy gole nie padły.

W drugiej połowie mecz się ożywił, a oba zespoły zaczęły stwarzać sobie okazje. Lepiej zaczęli grać także podopieczni Dariusza Kantora, którzy ruszyli do ataku. Dębiczanie coraz śmielej sobie poczynali na murawie, czego efektem był gol na 1-0, autorstwa Tomasza Palonka. To widocznie podrażniło Podlasie, które ruszyło do odrabiania strat.

Końcówka w Białej Podlaskiej zapowiadała się bardzo emocjonująco i taka też była. Gospodarze coraz groźniej atakowali, lecz Wisłoka dobrze się broniła. Podlasie było jednak bardzo zawzięte i w końcu dopięło swego. Podopieczni Rafała Borysiuka wyrównali w doliczonym czasie gry, a piłkę w siatce umieścił Jarosław Kosieradzki.

0-1 Tomasz Palonek (83)
1-1 Jarosław Kosieradzki (90)