2022-04-09 15:09:00

Ekoball Stal Sanok pewnie pokonała Czarnych Trześń i oddaliła się od strefy spadkowej

Ekoball Stal Sanok, której w ostatnim czasie nie wiodło się najlepiej tym razem odniosła pewne zwycięstwo. Drużyna z Sanok pokonała Czarnych Trześń 4-0.

Stal Sanok wyruszyła do Trześni by powalczyć o kolejne ligowe punkty. Byli oni faworytem tego spotkania, gdyż Czarni Trześń znajdują się na samym dnie ligowej tabeli. Sanoczanie nie dali szans rywalom i zainkasowali komplet punktów.

Od początku było widać przewagę przyjezdnych. Już od pierwszych minut kontrolowali oni spotkanie i spokojnie stwarzali swoje sytuacje. Jedną z nich udało się wykorzystać już w 9. minucie. Damian Niemczyk otworzył wynik spotkania i drużyna z Sanoka tylko utwierdziła rywali, że przyjechała tu po zwycięstwo.

W kolejnych minutach obraz gry nie zmieniał się, a goście nie zamierzali odpuszczać. Konsekwencją tego była bramka zdobyta w 35. minucie. Na listę strzelców wpisał się tym razem znakomicie dysponowany w tej rundzie Szymon Słysz.

Do końca tego spotkania nadal zauważalna była przewaga przyjezdnych. Skutecznie grali w każdym elemencie i odpierali nieudolne ataki rywali. Kolejna sytuacja na zdobycie bramki nadarzyła się w 73.minucie. Kacper Słysz pokonał bramkarza Czarnych Trześń i Stal Sanok prowadziła już 3-0.

Wydawało się , że wynik spotkania już się nie zmieni, jednak w ostatniej minucie meczu ponownie do głosu doszła drużyna z Sanoka. Łukasz Piotrowski pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali i dobił gospodarzy. Cztery bramki dały pewne zwycięstwo gościom i sanoczanie wrócą z kompletem punktów. Tym samym oddalają się oni od strefy spadkowej.

0-1 Damian Niemczyk (9)
0-2 Szymon Słysz (35)
0-3 Kacper Słysz (73)
0-4 Łukasz Piotrowski (90+)

Ekoball Stal Sanok: Jagniszczak - Ząbkiewicz, Suszko, Lorenc, Słysz, Rivera, Słysz, Pielech, Niemczy, Bouteraa, Szomko