2022-03-21 11:46:34

Dawid Kroczek po porażce z ŁKS-em Łódź: Nie uważam, że byliśmy zespołem słabszym

Apklan Resovia przegrała z ŁKS-em Łódź 1-2. Zobaczcie co po tym spotkaniu powiedział trener "Pasiaków", Dawid Kroczek.

- Uważam, że z perspektywy całego spotkania zrobiliśmy naprawdę dużo, żeby strzelić nie jedną a więcej bramek. Niestety tego nie zrobiliśmy. W pierwszej połowie mimo kilku dobrych okazji, straciliśmy koncentracje w kluczowych momentach. Pierwsza bramka kiedy byliśmy blisko siebie, rozmawialiśmy o tym żeby doskakiwać do zawodników ŁKS-u w tej obronie niskiej, bo w działaniach jednen na jeden są bardzo groźni - mówił Dawid Kroczek

Niestety zabrakło nam trochę determinacji, szczególnie po tych naprawdę dobrych dwudziestu minutach. W nich sworzyliśmy dobre sytuacje i kontrolowaliśmy przebieg gry. Niestety zapłaciliśmy cenę bramki. Druga sytuacja była trochę odmienna, bo bylismy w ataku, dostaliśmy piłkę z przejścia do obrony. Tutaj ŁKS był konsekwentniejszy w tych działaniach - dodaje szkoleniowiec "Pasiaków".

- Wynik do przerwy był bardzo ciężki. W drugiej połowie konsekwentnie realizowaliśmy to co sobie zakładowaliśmy, żeby nie stracić panowania nad meczem i dążyć do zdobycia bramki. To się stało, ale niestety zabrakło nam konkretów, jeżeli chodzi o sytuacje pod bramką przeciwnika i niestety nie wygraliśmy tego meczumówił dalej trener Resovii.

- Takie mecze na pewno nas wszystkich bolą, bo nie uważam, że w tym meczu bylismy zespołem słabszym niż drużyna z Łodzi - zakończył Kroczek.