2022-03-21 12:05:00

Dariusz Kantor po zwycięstwie z Sokołem Sieniawa: To był bardzo ważny mecz w kontekście układu tabeli

Wisłoka Dębica pokonała TEXOM Sokoła Sieniawa 2-1. Zobaczcie co po tym meczu powiedział szkoleniowiec Wisłoki, Dariusz Kantor.
 
- Mówiłem w szatni, że Sokół to drużyna, która powinna być zdecydowanie wyżej. Bardzo się cieszymy, ponieważ był to bardzo ważny mecz w kontekście układu tabeli. Mamy 12 punktów przewagi oraz lepszy bilans bezpośrednich meczów nad Sokołem, daltego mam nadzieję, że pozwoli nam to grac bardziej spokojną rundę - powiedział Dariusz Kantor.
 
- Zmiany byly bardzo dobre, szczególnie w przerwie obydwie zmiany które zrobiliśmy wniosły dużą jakość. Uważam, że w pierwszej połowie nie dojechaliśmy, za to w drugiej połowie już byliśmy lepszym zespołem, chociaż oczywiście Sokół dochodził do głosu. Życzę im utrzymania, bo chiałbym żeby jak najwięcej podkarpackich drużyn było w tej lidze - zakończył trener Wisłoki Dębica.
 
Całą wypowiedź można zobaczyć tutaj:
YouTube Thumbnail
Play
 

Czytaj także

Komentarze (2)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.