2022-01-19 14:05:00

Dominik Kunca wypożyczony z Motoru Lublin do Avii Świdnik

Dominik Kunca rundę wiosenną spędzi w Avii Świdnik. (fot. Avia Świdnik)
Dominik Kunca rundę wiosenną spędzi w Avii Świdnik. (fot. Avia Świdnik)
Dominik Kunca jest drugim wzmocnieniem Avii Świdnik w zimowym okienku transferowym. 29-letni słowacki pomocnik został wypożyczony do końca sezonu do trzecioligowca.
 
Avia Świdnik pozyskała drugiego gracza w zimowym okienku transferowym. Do drużyny prowadzonej przez Łukasza Mierzejewskiego dołączył Dominik Kunca. 29-letni Słowak został wypożyczony do końca sezonu z Motoru Lublin.
 
- Ważne dla mnie jest to, że widać było, że zarówno trener, jak i zarząd klubu chcieli mnie w drużynie. Od zawodników z innych klubów słyszałem o Avii same dobre rzeczy. Plusem było też to, że nie musiałem się przeprowadzać. Po mojej kontuzji do Motoru przyszło kilku nowych zawodników i trener nie stawiał na mnie, grałem mało w pierwszej drużynie i dlatego chciałem odejść do zespołu, w którym będę miał szansę na regularne występy. Mam nadzieję, że w Avii mi się to uda. Mogę grać na kilku pozycjach w ofensywie, na skrzydle, na ósemce i na dziesiątce. Wydaje mi się, że najlepiej czuję się w środku, ale nie ma to aż takiego znaczenia. Zagram tam, gdzie wystawi mnie trener. Jestem nieźle wyszkolony technicznie, więc chcę pokazać ciekawe dryblingi i liczby, a więc bramki i asysty - powiedział sam zainteresowany, cytowany przez oficjalną stronę Avii.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij