2021-10-07 21:10:00

Walkower w meczu 3 ligi gr. IV! Chodzi o spotkanie Cracovii II z Podlasiem Biała Podlaska

Polski Związek Piłki Nożnej zweryfikował wynik meczu 10. kolejki 3 ligi gr. IV. Chodzi o spotkanie rezerw Cracovii z Podlasiem Biała Podlaska.
 
Wynik meczu 10. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy rezerwami Cracovii a Podlasiem Biała Podlaska został zweryfikowany na 3-0 dla "Pasów" - czytamy na oficjalnej stronie krakowskiego klubu. Zespół z Białej Podlaskiej został tym samym ukarany walkowerem, bowiem na boisku był obecny zawodnik, nieuwzględniony w protokole meczowym przez Podlasie. 
 
Wśród zapisanych w nim graczy znalazł się Arkadiusz Kot, który wówczas formalnie pauzował z uwagi na czterokrotne ukaranie żółtą kartką w bieżącym sezonie. Realnie jednak w spotkaniu uczestniczył Tomasz Tuttas, grający od pierwszej minuty z numerem 9. Mecz nie zmienia jednak sytuacji w tabeli, bowiem ten pierwotnie zakończył się zwycięstwem "Pasów" 2-1.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-10-08 18:42:58 0 0

Trzeba zrobić reasumpcję i dopisać gostka do listy Na górze można to i na dole tez można.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij