2021-09-12 19:38:00

Karpaty Krosno rozbiły Głogovię Głogów Małopolski

Piłkarze Karpat Krosno nie mieli litości dla Głogovii Glogów Małopolski. Podopieczni Dariusza Liany pewnie wygrali 3-0, jednak był to najniższy wymiar kary.

Samo spotkanie doskonale ułożyło się dla Karpat Krosno, które już w 4. minucie objęły prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Karol Wajs. Podopieczni Dariusza Liany tego dnia byli bezlitośni, a w kolejnych minutach stworzyli sobie kolejne okazje. Piłkarze Głogovii Głogów Małopolski nie mieli zbyt wiele do powiedzenia tego dnia przy Legionów.

Krośnianie cały czas napierali i w 33. minucie wygrywali już 2-0, a tym razem do siatki trafił Tomasz Płonka. Piłkarze "biało-niebieskich" przed przerwą stworzyli sobie jeszcze kilka niezłych okazji, ale żadna z nich nie znalazła drogi do bramki. Karpaty tego dnia bardzo dobrze się prezentowały, a goście nie mieli zbyt wielu argumentów.

Gospodarze po zmianie stron nie zatrzymywali się i nadal byli stroną przeważającą. Karpaty w 55. minucie wygrywały już 3-0, a bramkę zdobył Marek Fundakowski. Krośnianie w kolejnych minutach mogli podwyższych prowadzenie, jednak zespół "biało-niebieskich" nie wykorzystał stworzonych sytuacji. Ostatecznie więcej goli tego dnia nie padło i to ekipa Dariusza Liany miała lepsze humory.

1-0 Karol Wajs (4)
2-0 Tomasz Płonka (33)
3-0 Marek Fundakowski (55)