2021-09-03 13:21:00

sparing: PGE FKS Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0

PGE FKS Stal Mielec pokonała w sparingu Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 1-0. Jedyną bramkę zdobył Maksymilian Sitek. Spotkanie odbyło się bez udziału publiczności.

Drużyny PKO Ekstraklasy wykorzystują przerwę na reprezentację i rozgrywają mecze kontrolne. Ekipa PGE FKS Stali Mielec zagrała z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Na początku spotkanie optyczną przewagę mieli goście, ale nic z tego nie wynikało. Po pół godzinie gry Fabian Piasecki popisał się solową akcją, ale dobrze zachowali się obrońcy ekipy z Niecieczy.

Po przerwie śmielej zaatakowali piłkarze Adama Majewskiego. Już na początku drugiej odsłony groźny strzał oddał Grzegorz Tomasiewicz. W 70. minucie pogubuli się defensorzy Bruk-Bet Termalicy Nieciecza, ale strzał Mateusza Maka obronił Łukasz Budziłek.

Dziewięć minut później strzał po dalszym rogu oddał Maksymilian Sitek. Piłka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Tym samym Stal Mielec pokonała 1-0 Bruk-Bet Termalicę. Spotkanie odbyło się bez udziału publiczności oraz mediów.

PGE FKS Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0 (0-0)

1-0 Maksymilian Sitek (79)