2021-07-17 15:39:00

Sparing: Sokół Kolbuszowa Dolna - Wisłok Wiśniowa 2-4

W sobotę odbył się sparing Sokoła Kolbuszowa Dolna z Wisłokiem Wiśniowa. Kibice zgromadzeni na tym meczu nie mogli narzekać na nudę.

Sokół Kolbuszowa Dolna oraz Wisłok Wiśniowa mają za sobą drugi sparing w letnim okresie przygotowawczym. Oba zespoły w sobotę postanowiły zmierzyć się między sobą, a spotkanie zostało rozegrane w systemie trzech tercji, po czterdzieści minut każda. Lepsi tego dnia okazali podopieczni Andrzeja Szymańskiego, którzy wygrali 4-2.

Skutecznością w sobotę błysnął Mariusz Wiktor, który na swoim koncie zapisał hat-tricka, a ponadto gola dla Wisłoka zdobył także zawodnik testowany. Tych w sumie w ekipie z Wiśniowej było trzech. Dublet dla zespołu z Kolbuszowej Dolnej ustrzelił natomiast Brian Dziedzic. Waldemar Mazurek także przyglądał się nowym piłkarzom, których wystąpiło pięciu.

Sokół Kolbuszowa Dolna - Wisłok Wiśniowa 2-4

Bramki: Brian Dziedzic (dwie) - Mariusz Wiktor (trzy), Zawodnik testowany