2021-07-17 20:01:00

Sparing: Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 4-0

Stal Rzeszów nie miała litości dla Stali Stalowa Wola. Podopieczni Daniela Myśliwca wygrali z niżej notowanym rywalem aż 4-0.

Stal Rzeszów prowadzenie objęła już w 4. minucie, a piłkę w siatce umieścił Rafał Maciejewski. Podopieczni Daniela Myśliwca ani myśleli się jednak zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania bramki numer dwa. Stal Stalowa Wola próbowała nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem, jednak ten był tego dnia bezlitosny.

Podopieczni Daniela Myśliwca napierali i w 27. minucie podwyższyli na 2-0, a gola zdobył Jakub Szczypek. Stal nie zatrzymywała się i niespełna dziesięć minut później po raz trzeci cieszyła się z bramki, a tym razem na listę strzelców wpisał się Dawid Olejarka. "Stalówka" nie zamierzała się poddawać, ale gospodarze bardzo dobrze się bronili.

Po zmianie stron padła jeszcze jedna bramka, a jej autorem był Błażej Szczepanek, który tym samym ustalił wynik spotkania. "Zielono-czarni" w drugiej odsłonie starali się zdobyć chociażby honorowego gola, ale Stal Rzeszów nie dała go sobie wbić i po końcowym gwizdku schodziła w bardzo dobrych humorach.

Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 4-0 (3-0)

1-0 Rafał Maciejewski (4)
2-0 Jakub Szczypek (27)
3-0 Dawid Olejarka (36)
4-0 Błażej Szczepanek (48)