2021-06-20 23:39:00

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska zwycięstwem z Sokołem Kolbuszowa Dolna pożegnał się z 4 ligą podkarpacką

Piłkarze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska godnie pożegnali się z 4 ligą podkarpacką. Podopieczni Mateusza Ostrowskiego pokonali na wyjeździe Sokoła Kolbuszowa Dolna.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska minionego sezonu w 4 lidze podkarpackiej nie będzie miło wspominał. Podopieczni Mateusza Ostrowskiego liczyli jednak na godne pożegnanie, a przede wszystkim wygraną z wyżej notowanym Sokołem Kolbuszowa Dolna. Goście na prowadzenie wyszli w 20. minucie, a piłkę w siatce umieścił Krystian Szubrycht.

Zespół dowodzony przez Waldemara Mazurka szybko ruszył do odrabiania strat, jednak goście mądrze się bronili i skutecznie odpierali jego ataki. Kibice oglądali ciekawe widowisko, lecz do przerwy więcej goli nie odnotowano. Po zmianie stron, Sokół wciąż szukał bramki na 1-1 i tą udało mu się znaleźć w 58. minucie, a jej autorem był Kamil Duszkiewicz.

Ostatnie pół godziny meczu zapowiadało się więc bardzo ciekawie. Oba zespoły miały swoje okazje, jednak brakowało skuteczności. Patryzant chwilę przed końcem otrzymał "jedenastkę", którą na gola następnie zamienił Jakub Stodolak. Sokół próbował jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale wynik nie uległ już zmianie.

0-1 Krystian Szbrycht (20)
1-1 Kamil Duszkiewicz (58)
1-2 Jakub Stodolak (88-rzut karny)

Zarząd Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska pragnie serdecznie podziękować firmie PKN ORLEN "Sponsorowi szkoleń piłkarskich dzieci i młodzieży w Klubie" za wsparcie udzielone w rundzie wiosennej sezonu 2020/2021.