https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-20 23:55:00

FOTOGALERIA: Texom Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska 3-4 [ZDJĘCIA]

Piłkarze Podlasia Biała Podlaska pokonali na wyjeździe Texom Sokół Sieniawa 4-3 i utrzymali się w 3 lidze gr. IV. Zobaczcie fotogalerię z tego starcia.
1/55 - Texom Sokół Sieniawa przegrał 3-4 z Podlasiem Biała Podlaska i na koniec sezonu zajął 3. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Natomiast goście utrzymali się w lidze! (fot. Magdalena Piela)
2/55 - Texom Sokół Sieniawa przegrał 3-4 z Podlasiem Biała Podlaska i na koniec sezonu zajął 3. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Natomiast goście utrzymali się w lidze! (fot. Magdalena Piela)
3/55 - Texom Sokół Sieniawa przegrał 3-4 z Podlasiem Biała Podlaska i na koniec sezonu zajął 3. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Natomiast goście utrzymali się w lidze! (fot. Magdalena Piela)

4/55 - Texom Sokół Sieniawa przegrał 3-4 z Podlasiem Biała Podlaska i na koniec sezonu zajął 3. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Natomiast goście utrzymali się w lidze! (fot. Magdalena Piela)
5/55 - Texom Sokół Sieniawa przegrał 3-4 z Podlasiem Biała Podlaska i na koniec sezonu zajął 3. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV. Natomiast goście utrzymali się w lidze! (fot. Magdalena Piela)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij