https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-20 20:02:00

Chełmianka Chełm pokonała Siarkę Tarnobrzeg i została wicemistrzem 3 ligi gr. IV!

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Siarka Tarnobrzeg porażką zakończyła sezon 2020/21 w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Sławomira Majaka przegrali z Chełmianką Chełm, która została wicemistrzem.

 Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot       

Niedzielny mecz zarówno dla Siarki Tarnobrzeg jak i Chełmianki Chełm był okazją do przeglądu kadr. Trenerzy mogli sprawdzić boju zawodników którzy grali mniej, a także tych, którzy dopiero aspirują do gry w seniorach. Nie oznaczało to jednak, że spotkanie będzie nudne, bowiem zwycięstwo na koniec sezonu zawsze smakuje bardzo dobrze.
 
Starcie bylo bardzo ciekawe, a oba zespoły miały swoje okazje. Młodzi zawodnicy Siarki chcieli się pokazać z dobrej strony, zaś Chełmianka walczyła o wicemistrza ligi. Zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje okazje, jednak brakowało przede wszystkim skuteczności. Chęci odmówić nie można było nikomu, ale do przerwy było 0-0.
 
Po zmianie stron, mocniej przycisnęła ekipa z Chełma, która nasłuchiwała wieści z innych stadionów. Przyjezdni prowadzenie objęli w 65. minucie, a Macieja Kowala pokonał Dawid Skoczylas. Młody bramkarz Siarki ma za sobą dość intensywny sezon, bowiem nie opuścił ani jednego ligowego starcia. Tarnobrzeżanie szybko ruszyli do odrabiania strat.
 
Podopieczni Sławomira Majaka próbowali znaleźć sposób Chełmiankę, ale ta dobrze prezentowała się w obronie. Goście także mieli swoje okazje i w 86. minucie prowadzili już 2-0, a tym razem z gola cieszył się doświadczony Grzegorz Bonin. Siarka próbowała jeszcze zmniejszyć straty, ale wynik nie uległ już zmianie i lepsze humory po końcowym gwizdku, lepsze humory miał zespół z Chełma, który świętował wicemistrzostwo 3 ligi gr. IV.
 
 
0-1 Dawid Skoczylas (65)
0-2 Grzegorz Bonin (86)
 

Wyniki meczów 42. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-06-20 20:38:56 0 0

Zarabiaj w Internecie! Wejdź na stronę: www.bitcointime.com.pl
i dowiedz się jak w prosty sposób zarabiać
w internecie. Pomoc specjalistów przez całą dobę. Kliknij i zobacz jakie to proste!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij