2021-06-13 22:44:00

Orzeł Przeworsk rozgromił na wyjeździe Ekoball Stal Sanok i pozostaje w 4 lidze!

Orzeł Przeworsk wygrał na wyjeździe z Ekoball Stalą Sanok 4-0! Tym samym podopieczni Pawła Załogi są pewni utrzymania w 4 lidze podkarpackiej.

Piłkarze Orła Przeworsk już po szesnastu minutach wyszli na prowadzenie w meczu z Ekoball Stalą Sanok. Na listę strzelców wpisał się Stanisław Kruk. Jeszcze przed przerwą goście, którzy wciąż byli zagrożeni spadkiem z 4 ligi podwyższyli swoje prowadzeni. Tym razem gola dla Orła zdobył Piotr Boratyn.

Pięc minut po zmiane stron Marcin Dec zdobył trzecią bramkę dla podopiecznych Pawła Załogi, a w 62. minucie było po meczu. Tym razem bramkę zdobył Dawid Czyrny. Ostatecznie Orzeł Przeworsk potwierdził dobrą formę w rundzie wiosennej. Goście wygrali 4-0 i zapewnili sobie utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej.

0-1 Stanisław Kruk (16)
0-2 Piotr Boratyn (30)
0-3 Marcin Dec (50)
0-4 Dawid Czyrny (62)