2021-06-13 19:21:00

Polonia Przemyśl zremisowała z rezerwami Stali Stalowa Wola

Sezon w 4 lidze podkarpackiej dobiega końca. W niedzielne popołudnie, piłkarze Polonii Przemyśl zremisowali na własnym stadionie z rezerwami Stali Stalowa Wola.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Mecz doskonale rozpoczął się dla rezerw Stali Stalowa Wola, które na prowadzenie wyszły w 4. minucie, a piłkę w siatce umieścił Jakub Lebioda. Polonia Przemyśl nie zamierzała tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyła do odrabiania strat. Podopieczni Sławomira Adamusa dobrze jednak grali w defensywie i skutecznie odpierali ataki rywala.

"Przemyska Barcelonka" nie dawała jednak za wygraną i cały czas napierała. Wydawało się, że "Stalówka" w dobrych humorach będzie schodzić na przerwę, ale jednak gospodarze w końcu dopięli swego i doprowadzili do wyrównania. Polonia gola na 1-1 zdobyła w 44. minucie, a na listę strzelców wpisał się Paweł Sedlaczek.

Podbudowany zespół z Przemyśla, szybko po zmianie stron objął prowadzenie, a do siatki ponownie trafił Sedlaczek. "Zielono-czarni" nie chcieli do domu wracać z pustymi rękami. Stal rozpoczęła poszukiwania gola na 2-2 Gospodarze próbowali się bronić i całkiem nieźle im to wychodziło. Zespół ze Stalowej Woli postawił jednak na swoim i wyrównał w 63. minucie, a bramkę zdobył Harrison Perea Espana.

Zarówno jedni jak i drudzy w kolejnych minutach próbowali przechylić szalę na swoją korzyść, ale brakowało skuteczności. Nudy w Przemyślu nie było, a oba zespoły do końca walczyły o zwycięstwo. Ostatecznie jednak więcej goli nie padło i spotkanie zakończyło się remisem 2-2. Już za tydzień ostatnia kolejka 4 ligi podkarpackiej, Stal u siebie zagra z Legionem Pilzno, a Polonia podejmie Lechię Sędziszów Małopolski.

0-1 Jakub Lebioda (4)
1-1 Paweł Sedlaczek (44)
2-1 Paweł Sedlaczek (49)
2:2 Harrison Perea Espana (63)