2021-06-13 23:32:00

Sokół Nisko zależny od KS Wiązownica. Dotkliwa porażka z Błękitnymi Ropczyce

Błękitni Ropczyce pokonali Sokół Nisko 4-1. Tym samym ekipa Pawła Wtorka jest zależna od KS Wiązownica. Jeśli piłkarze Mariusza Sawy utrzymają się w 3 lidze to również utrzyma się ekipa Pawła Wtorka w 4 lidze podkarpackiej.

Od początku meczu lepsze wrażenie sprawiali piłkarze Błękitnych Ropczyce w meczu z Sokołem Nisko. W 36. minucie na prowadzenie ekipę z Ropczyc wyprowadził Hubert Siepierski, który wykorzystał rzut karny. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie gospodarzy trzy minuty po zmianie stron.

Zaledwie cztery minuty później podopieczni Marka Ormiańskiego prowadzili już trzema bramkami. Tym razem na lisę strzelców wpisał się Krystian Majka. Natomiast w 53. minucie Dawid Zawiślak zdobył czwartą bramkę i było pewne, że Błękitni wygrają ten mecz i zapewnią sobie utrzymanie w 4 lidze.

Piłkarze Pawła Wtorka zdobyli bramkę honorową w 77. minucie. Sokół Nisko w tym momencie jest zależny od KS Wiązownica. Jeśli piłkarze Mariusza Sawy utrzymają się w 3 lidze to również Sokół utrzyma się w 4 lidze podkarpackiej.

1-0 Hubert Siepierski (36)
2-0 Hubert Siepierski (48)
3-0 Krystian Majka (52)
4-0 Dawid Zawiślak (53)