https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-09 21:13:00

Rezerwy Resovii rozbiły na wyjeździe Start Pruchnik

fot. Robert Skalski Fotografia
fot. Robert Skalski Fotografia
Drugi zespół Resovii awansem rozegrał mecz 12. kolejki grupy spadkowej 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Adama Bukały nie mieli litości dla Startu Pruchnik.

 Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot  

Rezerwy Resovii w środowe popołudnie rozegrały mecz 12. kolejki grupy spadkowej 4 ligi podkarpackiej, w którym mierzyły się ze Startem Pruchnik. Oba zespoły nie mają już szans na utrzymanie, jednak zawsze gra się o zwycięstwo. Od początku lepiej prezentował się zespół z Rzeszowa, który prowadzenie objął w 7. minucie, a piłkę w siatce umieścił Szymon Feret.
 
Popularne "Pasiaki" nie zamierzały się zatrzymywać i szybko chciały podwyższyć prowadzenie, lecz gospodarze postawili trudne warunki. Start także miał okazję do wyrównania, ale brakowało konkretów. Rzeszowianie po zmianie stron mocniej przycisnęli i w 64. minucie prowadzili już 2-0, a tym razem bramkarza ekipy z Pruchnika pokonał Adrian Dziubiński.
 
Bramka ta dodała przyjezdnym skrzydeł, którzy szybko rozpoczęli poszukiwania kolejnych goli. Start zaś nie miał już nic do stracenia i próbował popsuć krwi "Pasiakom". Podopieczni Adama Bukały w końcówce jeszcze dwukrotnie trafili do siatki. Najpierw na listę strzelców wpisał się Dziubiński, a po chwili wynik ustalił Jarosław Czernysz.
 
 
0-1 Szymon Feret (7)
0-2 Adrian Dziubiński (64)
0-3 Adrian Dziubiński (87)
0-4 Jarosław Czernysz (90)
 

Wyniki meczów 12. kolejki grupy spadkowej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

kuleczka 2021-06-10 08:01:43 2 0

Co to za tabela?

Koszerne Rytmy z W22 2021-06-11 11:30:05 0 1

To już pewne Apklałn 2 Spadnie z Hukiem a Rezerwy Stali Rzeszów Awansują... Powolutku do celu:)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij