2021-06-09 20:18:44

Wisłok Wiśniowa ograł Karpaty Krosno. Zwycięski gol Mariusza Wiktora

Piłkarze Wisłoka Wiśniowa wygrali 2-1 z Karpatami Krosno w meczu 33. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Zwycięskiego gola dla miejscowych zdobył Mariusz Wiktor.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i żadna ze stron długo nie potrafiła trafić do siatki rywala. Wreszcie w 39. minucie na listę strzelców wpisał się Grzegorz Gawle, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pob bramką Wisłoka Wiśniowa i dał prowadzenie przyjezdnym. Do przerwy Karpaty Krosno prowadziły jednym golem.

Wisłok Wiśniowa odpowiedział zaraz po zmianie stron. Juz w 47. minucie wyrównującego gola zdobył Michał Szymański i wszystko zaczęło się od początku.

Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył kilka minut później Mariusz Wiktor, który popisał się ładnym strzałem z dystansu i zapewnił trzy punkty Wiśniowej.

0-1 Grzegorz Gawle (39)
1-1 Michał Szymański (47)
2-1 Mariusz Wiktor (56)