2021-06-09 20:40:00

Piast Tuczempy ograł u siebie JKS Jarosław

JKS Jarosław nie będzie miło wspominał meczu z Piastem Tuczempy. Podopieczni Arkadiusza Barana jako pierwsi objęli prowadzenie, ale później strzelały już tylko "Piastunki".

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Środowy pojedynek zapowiadał się bardzo ciekawie, bowiem spotkania Piasta Tuczempy z JKS-em Jarosław określane są mianem derbów. Starcie od początku było wyrownane, a oba zespoły miały swoje okazje. Lepiej w mecz weszli jednak podopieczni Arkadiusza Barana, którzy prowadzenie objęli w 29. minucie, a piłkę w siatce umieścił Maciej Saramak.

"Piastunki" nie zamierzały tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Zespół dowodzony przez Marka Strawę dopiął swego w 38. minucie, a gola zdobył Mateusz Buczkowski. Końcówka pierwszej połowy zapowiadała się bardzo ciekawie, bowiem JKS chciał odzyskać prowadzenie. To się nie udało i do przerwy było 1-1.

Po zmianie stron, strzelali już tylko piłkarze Piasta, jednak przyjezdni także starali się znaleźć sposób na bramkarza ekipy z Tuczemp. Brakło jednak skuteczności, zaś ta dopisywała "pomarańczowo-czarnym". Popularne "Piastunki" prowadzenie objęli w 66. minucie, a bramkarza JKS-u Jarosław, pokonał Jakub Kloc.

Podopiecznym Marka Strawy było jednak mało i gospodarze rozpoczeli poszukiwania gola numer trzy. Jarosławianie zaś nie mieli już nic do stracenia i wszystkie siły posłali do ataku, celem doprowadzenia do wyrównania. Konkretniejszy był jedank Piast, który w 88. minucie podwyższył na 3-1, a tym razem bramkę zdobył Tomasz Pasaj.

0-1 Maciej Saramak (29)
1-1 Mateusz Buczkowski (38)
2-1 Jakub Kloc (66)
3-1 Tomasz Pasaj (88)