https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-09 15:33:00

Oświadczenie prezesa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. "Istnieją siły, które chcą zniszczyć żużel w Rzeszowie"

Nie milkną echa niedzielnego walkowera w meczu pomiędzy 7R Stolaro Stalą Rzeszów a OK Bedmet Kolejarzem Opole. Najpierw oświadczenie wydali sponsorzy, a teraz odpowiedział im prezes klubu, Zbigniew Prawelski.
 
Sponsorzy 7R Stolaro Stali Rzeszów niedawno wydali oświadczenie w którym poinformowali o wstrzymaniu finansowania klubu. Domagali się między innymi dymisji, prezesa klubu - Zbigniewa Prawelskiego oraz kilku członków zarządu. Mamy odpowiedź Prawelskiego, który uważa, że zarzuty sponsorów są frustracją związaną z walkowerem.
 
Pełne oświadczenie Prezesa RzTŻ (pisownia oryginalna)
Nawiązując do doniesień prasowych i oświadczenia wydanego przez dwóch sponsorów rzeszowskiego Klubu oświadczam, że:
1. Większość zarzutów jest nieprawdziwa, a jest jedynie wynikiem frustracji w związku z ostatnimi wydarzeniami.
2. Nie zamierzam na łamach prasy dyskutować o najważniejszych sprawach Klubu. Zarząd RzTŻ w najbliższych dniach zorganizuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu , który to organ przeanalizuje wszystkie zarzuty i wątpliwości oraz podejmie wiążące uchwały na przyszłość dot. składu władz i kierunków rozwoju.
3. Nasze prace w tych dniach skupiają się na odzyskaniu licencji toru i uspokojeniu atmosfery wokół Klubu.
4. Mam nieodparte wrażenie, że wykorzystując naszą tragedię związaną z walkowerem - istnieją siły, które chcą zniszczyć żużel w Rzeszowie. Zwracam się z apelem do społeczeństwa, aby do tego nie dopuścić.
5. Moja osoba jest w każdej chwili do dyspozycji Walnego Zebrania Członków Klubu. 
6. Pracuję społecznie, a wszystkie decyzje zapadają kolegialnie i nie ma w Klubie żadnych nadużyć.
Zbigniew Prawelski
Prezes RzTŻ

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

Wstyd 2021-06-09 15:55:21 19 9

Tak, my normalni mieszkańcy oraz kibice nie chcemy tego wiejskiego sportu w naszym mieście, ponadto cały ten klub to kompromitacja od daty powstania zreszta.Zaorać w ch ten komunistyczny twór i wypad ! RZESZÓW TO RESOVIA!

Wstyd 2021-06-09 15:55:21 19 9

Tak, my normalni mieszkańcy oraz kibice nie chcemy tego wiejskiego sportu w naszym mieście, ponadto cały ten klub to kompromitacja od daty powstania zreszta.Zaorać w ch ten komunistyczny twór i wypad ! RZESZÓW TO RESOVIA!

~anonim 2021-06-09 16:22:06 3 17

A j****** cie pies obcięty naplecie z wysranskiego. STAL RZESZOW DUMA MIASTA.

lotto 2021-06-09 17:36:47 9 0

Tak istnieją siły ,które chcą zniszczyć żuzel w Rzeszowie tymi siłami jesteś sam prezesiku z bożej łaski pleciesz jak D,M o meczu dowiedziałeś się dwie godziny przed i nie dało rady przygotować toru prawda cieciu.Jeszcze nie zacząłeś już kombinujesz coś mi się widzi,że skończysz jak poprzednik.

~anonim 2021-06-09 17:44:42 15 1

Cały ten klub stal to kompromitacja dla miasta już dawno powinni zrównać z ziemia ten komuszy klubik z garstka kibiców

~anonim 2021-06-09 17:47:09 7 1

I widać jaki jest profesjonalizm ludzi pracujących w tym klubie. A wystarczyło wszystko brać na papier a nie na gębę. JEDYNIE PAPIER MA WARTOŚĆ W CENTRALI W WARSZAWIE. Jeszcze tego nie ogarnęliście.

..... 2021-06-10 22:03:26 0 0

Nie dało się jeździć w drugą stronę? Dziadek w polu jak orał to w te i na zad i jakoś to było... ze tez to gówno musiało powstać w tym mieście.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij