https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-09 10:39:00

Oficjalnie: Jakub Kochanowski opuścił Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle

fot. ZAKSA
fot. ZAKSA
Jakub Kochanowski po roku odchodzi z Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Jego nowym klubem ma być Asseco Resovia.
 
Jakub Kochanowski nie będzie dłużej występował w Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. 23-letni środkowy ma trafić do Asseco Resovii. W ekipie z Kędzierzyna-Koźle występował przez jeden sezon. W tym czasie wywalczył z klubem Superpuchar Mistrzów Polski, Puchar Polski, wicemistrzostwo kraju oraz złoto siatkarskiej Ligi Mistrzów.
 
- Jako zawodnik na pewno jestem o wiele bardziej doświadczony, szczególnie na arenie międzynarodowej, jednak jako człowiek raczej się nie zmieniłem, może jestem bardziej pewny siebie  w tym co robię. Ten czas spędzony w ZAKSIE przede wszystkim pozwolił mi spełnić jedno z moich największych sportowych marzeń, czyli zdobyć trofeum Ligi Mistrzów. Myślę, że każdy siatkarz o tym marzy. Przychodząc do Kędzierzyna-Koźla nawet nie myślałem o tym, że jesteśmy w stanie to zrobić, jednak z biegiem czasu, kiedy wzrastał nasz poziom sportowy uwierzyliśmy że możemy wygrać te rozgrywki. Jestem bardzo szczęśliwy, że tak zakończyliśmy sezon i to jest chyba najcenniejsza rzecz, jaką udało nam się zrealizować z ZAKSĄ - powiedział środkowy cytowany przez oficjalną stronę klubu.
 
- Oczywiście po takim sukcesie o wiele ciężej odchodzi się z klubu, ponieważ jak wszyscy wiedzą takie decyzje podejmowane są nieco szybciej niż przychodzi koniec sezonu. W momencie, w którym osiąga się największy sukces, jaki klubowa siatkówka jest w stanie zaoferować, przerywanie ciągłości takiej drużyny i żegnanie się z ludźmi, z którymi się to osiągnęło jest bardzo trudne. Niestety tak się sytuacja ułożyła, na pewno nie jest to coś, co przychodzi mi z łatwością - zakończył Jakub Kochanowski, który w przyszłym sezonie ma grać na chwalę Asseco Resovii.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-06-12 14:12:46 1 0

a stal w której lidze gra?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij