https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-09 12:16:28

Jak stawiać zakłady sportowe? Przewodnik krok po kroku

Podobne tematy zakłady bukmacherskie
Jeżeli interesujesz się sportem, masz swoje ulubione dyscypliny i drużyny, lub zastanawiasz się, dlaczego obstawianie zakładów sportowych jest tak popularne wśród kibiców i pasjonatów, ten artykuł dostarczy Ci najważniejszych informacji, które pomogą Ci lepiej zrozumieć tę branżę hazardową.

Nie martw się, jeżeli nie masz jeszcze żadnej wiedzy na ten temat – możesz zacząć przygodę z obstawianiem praktycznie od zaraz, właśnie dzięki temu przewodnikowi. W kilka minut nauczysz się podstaw, które są niezbędne do tego, aby czerpać ze stawiania zakładów jak najwięcej rozrywki.

Dobra wiadomość jest taka, że aby zacząć nie musisz uczyć się żadnych zaawansowanych reguł. Doświadczenie przyjdzie z czasem i praktyką i niedługo sam się przekonasz, że korzystanie z zakładów sportowych jest w rzeczywistości dość łatwe. Zaczynajmy.

Krok 1: Ustal swój budżet

Ten krok jest niezbędny do tego, abyś mógł rozpocząć swoją przygodę bez ryzyka i bez zbędnego stresu. W związku z tym, że dopiero wkraczasz w barwny świat zakładów sportowych, przygotuj się na to, że możesz stracić więcej, niż oczekujesz. Upewnij się, że ryzykujesz tylko takie kwoty pieniędzy, które możesz bez wyrzutów sumienia wydać na rozrywkę i które nie są Ci niezbędne np. do opłacenia rachunków.

Zacznij od małego budżetu, mając w głowie, że te pieniądze przeznaczasz na naukę. Oczywiście może zdarzyć się, że niespodziewanie trafisz ogromną wygraną, jednak te pieniądze możesz również stracić – najlepiej więc, aby nie było to zbyt duża kwota. Gdy zdobędziesz już więcej doświadczenia i pewności siebie, zawsze możesz zwiększyć swój budżet.

Krok 2: Wybierz ulubioną dyscyplinę

Przejdź na stronę sprawdzonego i renomowanego bukmachera, na przykład GG.Bet zakłady sportowe online i sprawdź, jakie dyscypliny sportowe znajdują się w jego ofercie. Jeżeli masz ochotę, możesz obstawiać na duże wydarzenia sportowe, w tym Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej czy MMA zakłady sportowe, jednak obecnie wybór jest tak duży, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał niszowe sporty, a nawet wydarzenia społeczne i polityczne (np. wyniki wyborów prezydenckich).

Bukmacherzy oferują rynki na praktycznie każdy sport, który jest uprawiany profesjonalnie, oraz na praktycznie każdą ligę, turniej i zawody. Pamiętaj, że nie możesz realistycznie postawić na wszystkie dostępne wydarzenia, więc musisz zdecydować, na których z nich się skupić.

Najłatwiej jest zacząć od sportu, który już znasz i który obserwujesz – daje to większą szansę, że masz o nim dużą wiedzę, która przyda Ci się w przewidywaniu wyników. Miej na uwadze, że niektóre sporty oferują znacznie więcej możliwości obstawiania niż inne.

Krok 3: Zarejestruj się u wybranego bukmachera

Zdecyduj, czy chcesz obstawiać swoje zakłady stacjonarnie, czy wolisz robić to w wygodny sposób, korzystając ze swojego telefonu lub komputera. Zakłady online oferują wiele zalet, są łatwo dostępne oraz zapewniają bonusy dla nowych użytkowników. Wybierz witrynę cieszącą się dużym zaufaniem i rozpocznij rejestrację.

Cały proces zakładania konta trwa zaledwie chwilę – musisz podać swoje podstawowe dane, takie jak imię, adres e-mail i kraj, z którego się logujesz. Możesz również zdecydować się na korzystanie z kilku witryn bukmacherskich i tym samym zebrać więcej bonusów powitalnych, porównywać kursy i zdecydować, która z nich jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna.

Krok 4: Poznaj kursy

Kursy odgrywają bardzo ważną rolę w zakładach sportowych. Najpopularniejszymi z nich, które najczęściej spotkasz na stronach bukmacherskich, są kursy dziesiętne.

Kursy dziesiętne mają najprostszy format. Są one wyświetlane jako jedna liczba, zwykle z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Na przykład 4,25 lub 1,75. Potencjalne wypłaty są obliczane poprzez pomnożenie danej liczby przez stawkę. Oznacza to, że np. potencjalna wygrana za 10 złotych zakładu po 2,50 wyniesie 25 złotych.

Zakłady z równymi kursami pieniężnymi (2,00), mają około 50% szans na wygraną i dają dokładnie podwójny zwrot. Zakład po kursie dziesiętnym poniżej 2,00 ma teoretycznie ponad 50% szans na wygraną, podczas gdy zakład po kursie dziesiętnym powyżej 2,00 ma mniej niż 50% szans na wygraną.

Krok 5: Naucz się prostych zakładów

Jak już wspomnieliśmy, możesz wybierać spośród wielu zakładów sportowych, dlatego zacznij od zrozumienia kilku z nich.

Najprostszym zakładem jest zakład na zwycięstwo, czyli na przykład na to, która drużyna wygra dane spotkanie. W tym przypadku wybierasz jedną z dwóch drużyn, która Twoim zdaniem wygra. Jeśli wytypujesz poprawnie – wygrywasz. Jeśli nie – Twój zakład przegrywa i stracisz całą swoją postawioną kwotę.

Największa różnorodność panuje w wydarzeniach w piłce nożnej. Możesz tu nie tylko obstawiać, która z drużyn wygra lub przegra, ale także dokładny wynik rozgrywki, ilość żółtych i czerwonych kartek, które pojawią się w meczu i wiele innych.

Dużą popularnością cieszą się zakłady bukmacherskie na żywo, w których możesz obstawiać w czasie rzeczywistym, na przykład, oglądając dany mecz i zmieniając swoje typy wraz z rozwojem akcji. Pamiętaj jednak, że w tym samym czasie będą się zmieniały także kursy.

Podsumowanie

Jak widzisz, obstawianie zakładów sportowych nie jest trudne i praktycznie każdy, kto ma małe rozeznanie w sporcie, a nawet jednej dyscyplinie, może rozpocząć stawianie zakładów. Jeśli będziesz podążać za przedstawionymi tu 5 krokami, z pewnością będzie to jeszcze łatwiejsze.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij