2021-06-06 20:30:00

KS Wiązownica bliska spadku z 3 ligi gr. IV! Zremisowali z Wólczanką Wólka Pełkińska

KS Wiązownica zremisowała i jest bliska spadku z 3 ligi gr. IV! (fot. Maciej Decowski-Niemiec)
KS Wiązownica zremisowała z Wólczanką Wólka Pełińska 3-3. Gola na wagę remisu dla gości padł w 97. minucie gry. Tym samym ekipa z Wiązownicy ma już tylko iluzoryczne szanse na utrzymanie w gronie trzecioligowców.

Od początku meczu przewagę mieli piłkarze KS-u Wiązownica. Jednak błąd popełnił Arkadiusz Staszczak, a piłkę przejął Kacper Myszogląd i wyprowadził Wólczankę Wólka Pełkińska na prowadzenie.

W kolejnych minutach grę prowadzili gospodarze, ale nie potrafili celnie strzelić w bramkę Wólczanki. Na przerwę jednak obie ekipy schodziły przy remisie 1-1. Kacper Wydra przejął piłkę, minął kilku rywali oraz bramkarza i do pustej bramki wpakował piłkę. Warto dodać, że Marcin Wołowiec dał odpocząć kilku ważnym graczom, bo w środę Wólczankę czeka ciężki bój w połfinale wojewódzkiego Pucharu Polski z Wisłoką Dębica.

Jedenaście minut po zmianie stron, Rafał Dusiło zdobył drugą bramkę dla Wólczanki. Chwilę później sędzia główny dzisiejszego meczu zarządził przerwę, bowiem nie były widoczne linie na boisku. Mecz został przerwany na około piętnaście minut. Gospodarze odmalowali linie i spotkanie zostało wznowione.

Po przerwie lepiej prezentowali się piłkarze prowadzeni przez Mariusza Sawę. W 82. minucie Mirosław Kmiotek doprowadził do wyrównania. Osiem minut później natomiast, Wydra dał prowadzenie gospodarzom i jednocześnie szanse na utrzymanie.

Jednak w 97. minucie meczu zaatakowała Wólczanka. Jeden z piłkarzy trafił w poprzeczkę, a później piłkę ręką z lini bramkowej wybił Staszczak. Sędzia podyktował rzut karny dla gości. Do piłki podszedł Mateusz Podstolak i doprowadził do wyrównania oraz praktycznie skazał KS Wiązownica na spadek z 3 ligi gr. IV. Ekipa Ernesta Kasii ma już bardzi małe szanse na utrzymanie.

KS Wiązownica:
Cynar – Kumor, Staszczak, Gliniak, Bentkowski – Janiczak, A. Kasia (56. Michalik), Kmiotek – A. Gil, Róg (56. Trochim), Wydra (90+1. Lorenc)

Wólczanka Wólka Pełkińska:
Halczak - Pawłowski, Galara (46. Podstolak), Dusiło, Baran (60. Łazarz), Durda (78. Lorek), Myszogląd (65. M. Olejarka), Gul, Skrzyniak, Peda, Czado (46. Duczek)

Wyniki meczów 40. kolejki:

obserwator 2021-06-06 20:38:28

Stalówka i Wólczanka spuścili Wiązownicę do IV ligi. Tak potrafią tylko drużyny z Podkarpacia, nie do pomyślenia to jest np. w Okręgu Lubelskim..
Orlęta mają punkty jak w banku w ostatniej kolejce z Avią.

Santos 2021-06-06 20:39:13

Mo i co znowu macie coś do Piwody ?
Pisałem że lecicie to polecicie.
Nie ma co się oszukiwać. Tala rzeczywistość.

.... 2021-06-06 20:40:18

Brawo WÓLCZANKA !!!!#

~anonim 2021-06-06 20:44:45

Wólczanka będzie miała bliżej do Radzynia niż za miedzę heheheeh Niech ładują kilometrów i kasę hehehe .Oto Podkarpacie właśnie

~anonim 2021-06-06 20:46:21

Spadaj czubku :)

cieniawa 2021-06-06 20:49:23

to jest durnota PODKARPACIA!okręg RZESZOWSKI,LUBELSKI zawsze sobie pomaga,a te ciemnoty od nas odwrotnie.życzę kukurydzianom z wólki spadek w nast sezonie..już jest co raz gorzej..a będzie lepiej gdzie wasze miejsce czyli okręgówka.lepiej jechać do RADZYNIA niż na PODKARPACIE?

KSW 2021-06-06 20:50:19

Szacunek dla chłopaków z Wiązownicy bardzo dobry mecz w ich wykonaniu i przy stanie 3-2 dla Wiązownicy, nie wykorzystali szansy podwyższenia na 4-2 , nabito słupek gości szkoda, piłka jest nie sprawiedliwa

Belamy 2021-06-06 20:52:50

Tak się kończą zawsze zabawy w piłkę. Wiejskie granie nie na 3 ligę. Trochim was nie zbawił? W sumie zastanawia mnie teraz gdzie pójdą grać te " gwiazdy". Na pewno wielu już szuka nowej dojnej krówki.

Tomasz 2021-06-06 20:53:16

Do obserwator . Orlęta teraz mają pauzę i zostaje im tylko jeden mecz do rozegrania.

~anonim 2021-06-06 20:54:05

BRAWO WÓLCZANKA ZA FAIR PLAY !!!!!
Tak grają profesjonalne Kluby !
MY KIBICE JESTEŚMY Z WAS DUMNI !!!

Anonim 2021-06-06 20:54:31

Co to za głupek się odezwał? Dali im szanse wyszła połowa rezerwy na boisko?

Korona 2021-06-06 20:55:00

Trochim i Rop w Koronie

hu 2021-06-06 20:58:42

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem 4 liga bliskie wyjazdy same plusy!!!!!!

RobertoBaggio 2021-06-06 20:59:34

Wólczanka miała się położyć, stalowa gryźć trawę bo pgry z Wiązownicy tak kco no dajcie spokój, sezon był długi było grać.

AVE 2021-06-06 21:01:44

WIĄZOWNICA VS WISŁA zawsze razem

~anonim 2021-06-06 21:02:41

gdyby wygrali też by spadli , tyle że jeszcze by sie na darmo podniecali .

~anonim 2021-06-06 21:04:31

A co Orlęta mają wspólnego z utrzymaniem przecież spada 6 drużyn

TylkoZKS 2021-06-06 21:07:41

Brawo Stalowa, ładnie pogrążyliście Wiązownicę. Jak prawo i sprawiedliwość - bez jakiegokolwiek honoru, godności, wstyd!

Wolka 2021-06-06 21:12:35

Jest niedosyt, bo 3 pkt mogły być Wasze..no trudno. Szanujemy 1 pkt. Teraz ważny mecz w środę. Powodzenia!

Dżastin Bimber 2021-06-06 21:15:25

Wólczanka zachowała sie sprawiedliwie i zagrała fair play za jej chwała !!!

do obserwator i tłuków wyzej 2021-06-06 21:17:59

Wolka wyszła 11 mlodziezowcami to tylko pokazuje jaki KSW jest zalosny. Pozdro dla normalnych

~anonim 2021-06-06 21:19:51

No i wszystko w tym temacie ! :)

ad anonim z wólki 2021-06-06 21:20:46

z czego chłopie z kukurydzy jesteś dumny?gdzie wólka klub wsiowy -profesjonalny ma kibiców?oprócz starych pikników ilu jeździ na wyjazdy?ilu macie wychowanków w pierwszej drużynie?kasa się kończy będziecie tam gdzie wasze miejsce.tylko tu kibolka z wólki się może napinać..he he he

Anonim 2021-06-06 21:35:34

Dzieci spać a nie komentować a szczególnie ten ad anonim z wolki haha!

Utrzymanie 2021-06-06 21:44:41

Jak dla mnie to wygrać dwa mecze które zostały i utrzymanie jest, bo wątpię żeby Podlasie z Wisłą i Sokołem zdobyło chociaż punkt a Radzyń z Avia wygrał

mw 2021-06-06 21:56:23

TO co ta Wólka miała stać na boisku grała samymi młodzieżowcami ale że chcą sie pokazać to nie odpuszczały najwyższa pora przewietrzyć szatnie !!!!!

Saszłyk 2021-06-06 22:08:36

Wstyd prezes Basia!

KSW 2021-06-06 22:17:41

Wiązownica była lepsza , tak nie wykorzystała szansy na 4-2 nabili słupek. Wiązownica to dobra załoga i niech prezes utrzyma skład na kolejny sezon, nikt niech nie odchodzi i dokonać wzmocnień i jazda białą gwiazdą

~anonim 2021-06-06 22:26:20

Przegrywać mecz i wyjść na 3-2 i ta dziwna końcówka ale panowie tak cementuje się. mocna paka tak buduje się drużynę z charakterem . Nawet jak spadnięcie to z taką mocną ekipą szybko wrócicie na swoje miejsce w 3 lidze ..!!!

RJA 2021-06-06 22:28:33

Wszyscy tak plujecie na Stalówkę i Wólczankę, a zapominacie, że mecze gra się cały sezon, a nie tylko ostatnie 3 kolejki. Trzeba było z**********ać od początku sezonu, a nie teraz płakać, że Wólka grając SAMĄ MŁODZIEŻĄ wywiozła remis z Wiązownicą.

ad 2021-06-07 06:28:04

Podstolak to przykład młodzieżowca czy jeszcze przedszkolak?

!!! 2021-06-07 07:04:31

Wiocha nie ma szans na taką ligę jak KS Giebultów spada wiązownica też jaja się skończyły

Wólka 2021-06-07 09:56:51

Sąsiad sąsiadowi wilkiem.

Józek z Piwody 2021-06-07 10:42:28

Ja to widzę tak, Wiązownica ogrywa Koronę i Jutrzenkę zdobywając 46 punktów na koniec i utrzymanie. Orlęta remisują z Avią i kończą sezon z liczbą 45 punktów. Podlasie ulega Puławom i Sieniawie kończąc również z 45 punktami ... no chyba że Sieniawa się podłoży oddając punkty dla Podlasia tylko po to żeby sąsiada pogrążyć.

Antek 2021-06-07 11:51:44

Józek, a ja myślę że Avia odda Orlętom 3 punkty żeby sąsiadowi z regionu pomóc. To tylko na Podkarpaciu żyją ludzie którzy chcą żeby krowa sąsiadowi zdechła.

Mam wiedzę 2021-06-07 12:50:04

Czytam komentarze i stwierdzam ze ludzie są różni, jedni życzą źle, drugim widać żal Wiązownicy i ganią Wólkę za to że nie pomogła. Osobiście jestem z Podkarpacia i też uważam że Wolka zrobiła błąd tym remisem, każdy region powinien sobie pomagać a Wólce się to teraz odbije bo cały region na nich jest zły ze względu na drużyny, które są zagrożone w 4 lidze spadkiem. Wiązownica z tego co wiem będzie chciała wrócić do 3 ligi za rok i będzie to tez przeszkodą dla innych drużyn z Podkarpacia typu Karpaty, Jks czy izolator bo znając prezesa z Wiązownicy nie odpuści ale to dobrze bo szkoda dla regionu żeby tacy ludzie odchodzili, przykład wczoraj, pełne trybuny w Wiązownicy, są kluby w 1 lidze ze nie ma tylu kibiców na meczach.

pffffffff 2021-06-07 14:59:18

Sieniawa, Stalowa, Tarnobrzeg, Dębica i Wólka Pełkińska nie potrzebowały pomocy, żeby się w tej lidze utrzymać. Skoro Wiązownica tego potrzebuje to znaczy, że się do tej ligi nie nadaje. cytując klasyka - koko koko euro spoko 4 liga też wysoko :)

Do pfffff 2021-06-07 15:25:15

Kolego gdybyśmy szli twoim tokiem rozumowania to stwierdzam ze jak Wiązownica wygra dwa ostatnie mecze to się utrzyma, bo Podlasie gra z 1 i 2 drużyną a jeżeli któraś im nie odpuści to na pewno przegrają bo piłkarski są gorsi a jak Podlasie złapie z nimi punkty to znaczy ze któraś odpuściła i Podlasie powinno spaść bo się po prostu do tej ligi nie nadaje

Do obserwator !!!!! 2021-06-07 15:29:39

Wolka wyszła 11 młodzieżowcami, śmiech na sali, pomijam to ze Wiązownica siedmioma. W wolce grało dziesięciu zawodników co w innych meczach i niech nikt tego nie zakłamuje, taka dyskusja jest zbędna

abc 2021-06-07 16:15:35

Takiego faceta jak Podstolak nie powinien żaden klub na Podkarpaciu już nigdy zatrudnić a i Wołowca jako trenera również.!!!

SS Lazio MW 2021-06-08 11:38:55

Mateusz Podstolak to pełna "profeska". Co miał zrobić? Przestrzelić? Hahaha

~anonim 2021-06-08 14:02:35

Wiązownica przegrała 3 ligę właśnie przegrywając z Podlasiem i remisując z Wólką . Tak stracili 5 cennych punktów. Co do Podlasia to już się utrzymało, tam w Lubelskim się wzajemnie wspierają !!