https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-06 14:56:00

Piotr Mikołajczak, menedżer OK Bedmet Kolejarza Opole: Wszyscy stwierdzili, że tor jest naprawdę niebezpieczny

fot. Kolejarz Opole
fot. Kolejarz Opole
Spotkanie 7R Stolaro Stali Rzeszów z OK Bedmet Kolejarzem Opole zakończyło się walkowerem dla drużyny gości. Zobaczcie co powiedział menedżer opolan, Piotr Mikołajczak.
 
- Przed godziną 8 byłem na stadionie. Wyglądało całkiem nieźle. Wejście w drugi łuk na szerokości około dwóch metrów od krawężnika. Była tam przyczepna nawierzchnia, a dalej było twardo. Jury podjęło decyzję o tym, aby postarać się doprowadzić do jazdy - powiedział Piotr Mikołajczak, menedżer OK Bedmet Kolejarza Opole na antenie Motowizji.
 
Rzeszowianie powiedzieli, że przeprowadzą szynowanie i będzie w porządku. Komisarz dał na to zgodę. Później zaczęło grzać słońce i tor popękał. Zrobiła się gąbka, można powiedzieć, że tor spuchł. W Rzeszowie nie ma zbyt wiele gliny i to wszystko nie mogło się związać. Największy problem polegał na tym, że w jednym miejscu w nawierzchnię wchodził cały śrubokręt, a dwa metry dalej nie można było wbić gwoździa - dodał Mikołajczak.
 
Przedstawiciele Kolejarza Opole byli gotowi poczekać na optymalne przygotowanie toru do jazdy, jednak prace na torze nic nie dawały. Jednak Mikołajczak przyznaje, że miejscowi robili co w ich mocy. - Warunkiem było tylko doprowadzenie drugiego łuku do regulaminowego stanu. Byliśmy gotowi czekać godzinę, dwie, nawet trzy - mówi dalej opiekun klubu z Opola.
 
- Efektów niestety nie było. Po drugiej turze prac sędzia podjął decyzję, że zawodnicy mają się przejść po torze wraz z kierownikami drużyn. Doszło do narady, a następnie każdy mógł się wypowiedzieć. Z naszej strony głos zabrali Oskar Polis, Jacob Thorssell i Kamil Brzozowski, a więc ci najbardziej doświadczeni. Wszyscy stwierdzili, że tor jest naprawdę niebezpieczny. Sędzia podjął wtedy decyzję o walkowerze - podsumował niedzielne popołudnie na torze w Rzeszowie Mikołajczak cytowany przez SportoweFakty.pl
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Xxxxdd 2021-06-06 17:15:04 1 5

Panie Mikołajczyk oglądał łan mecz krosna jak był tir i jechali. Macie awans przy zielonym stoliku. Brak wam odwagi żeby pojechać mecz tylko szukacie dziury i sędziego i komisarza sobie ogarneliscie i wam pomogli. Żeby się wam ten awans czkawka odbił i żeby was tak potraktowali przy przygotowaniu waszego toru!!!!!!!!!

Motomysz 2021-06-07 06:20:38 1 1

To wszystko przez Resovię! Grali dzień wcześniej i widziałem jak zakryli narożniki zieloną wykładziną. Tor pod wykładziną się zaparzył i wysechł na kamień. Obciążyć kosztami walkowera Resovię!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij