2021-05-19 19:18:00

Stal Stalowa Wola pokonała na wyjeździe Stal Kraśnik

Podopieczni Damiana Skakuja po remisie z KS-em Wiązownica zrehabilitowali się. Piłkarze Stali Stalowa Wola pokonali na wyjeździe Stal Kraśnik.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Od pierwszych minut stroną przeważającą była Stal Stalowa Wola, która szybko stworzyła sobie dwie ciekawe okazje. Z czasem jednak mecz się się wyrównał, a oba zespoły częściej gościły w środkowej strefie boiska. Podopieczni Damiana Skakuja za wszelką cenę chcieli wygrać ze Stalą Kraśnik i w dobrych humorach wrócić na Podkarpacie.

"Zielono-czarni" szukali okazji do zdobycia gola i w końcu ją znaleźli. Miało to miejsce w 39. minucie, a piłkę w siatce po dograniu ze skrzydła, umieścił Szymon Grabarz. Ekipa miejscowych w końcówce pierwszej odsłony próbowała odpowiedzieć, ale wynik nie uległ już zmianie. Po zmianie stron, przeważała "Stalówka", a kolejne bramki dla niej były kwestią czasu.

Zespół ze Stalowej Woli napierał i w końcu dopiął swego w 56. minucie. Bartosz Wiktoruk wrzucił z rożnego, a w szesnastce do piłki dopadł Michał Mistrzyk, który podwyższył na 2-0. Wraz z uoływającym czasem, Stal nie zatrzymywała się i szukała okazji do zdobycia kolejnych goli. Okazję miał m.in. Aleksander Drobot, ale dobrze wybronił bramkarz ekipy z Kraśnika. Więcej trafień już nie odnotowano i komplet punktów pojechał na Podkarpacie.

0-1 Szymon Grabarz (39)
0-2 Michał Mistrzyk (56)