https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-19 13:33:00

eWinner 2 liga: Stal Rzeszów pauzuje, ale liga gra [Zapowiedź 34. kolejki]

fot. Hutnik Kraków
fot. Hutnik Kraków
Przed nami 34. kolejka eWinner 2 ligi. Piłkarze Stali Rzeszów pauzują, zatem mają wolne. Natomiast reszta ekip walczy o punkty. Zobaczmy co nas czeka.
 
Bardzo ciekawie dzieje się w eWinner 2 lidze. Zarówno na górze i na dole tabeli trwa walka o udział w barażach oraz o utrzymanie. Jeśli chodzi o dół tabeli to bardzo istotny mecz pomiędzy Olimpią Elbląg oraz Błękitnymi Stargard. Można rzecz, że to starcie o sześć "oczek". Olimpia musi wygrać, jeśli wciąż chce być w grze o utrzymanie w lidze.
 
Ponadto już dziś utrzymanie mogą sobie zapewnić piłkarze Szymona Szydełko. Hutnik Kraków zagra z Bytovią Bytów na wyjeździe. W razie zwycięstwa ekipa z Nowej Huty będzie pewna gry w kolejnym sezonie w 2 lidze. Natomiast Bytovia potrzebuje punktów jak "ryba wody".
 
Natomiast trzeci zespół będący "pod kreską", czyli Olimpia Grudziądz zagra z walczącą o baraże Garbarnią Kraków. Lider tabeli, czyli Górnik Polkowice zagra dziś z KKS-em Kalisz. Drugi w tabeli GKS Katowice zmierzy się na wyjeździe z Motorem Lublin. Natomiast Chojniczanka Chojnice podejmie Sokół Ostróda. Wydaje się, że piłkarze Janusza Niedźwiedzia są o krok od wywalczenia awansu. Za to czeka nas ciekawa rywalizacja pomiędzy "Gieksą" a Chojniczanką o drugie miejsce i bezpośredni awans.

Rozkład meczów 34. kolejki:

 

Tabela 2 ligi:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Duma Rzeszowa 1944 2021-05-19 19:17:16 1 1

Duma Rzeszowa podładuje akumulatory przed decydującą fazą sezonu w II lidze. Do boju Stal Rzeszów. Cytując hanysów: 1 liga albo śmierć.

1944 2021-05-20 10:05:39 0 0

Po tej kolejce to Stal razem z trenerem Danielem czeka już raczej wspaniała przygoda w nowym sezonie prestiżowych rozgrywek II (tak naprawdę III) ligi. Będzie latanie dronem, dużo statystyki i narracja Michała Stanisława, że najważniejsze są wysokie cele XD

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij