Wisłoka Dębica wygrała z Wólczanką w meczu III ligi (fot. Gotyk/Wisłoka Dębica)
Piłkarze Wisłoki Dębica wygrali 4-1 z Wólczanką Wólka Pełkińska w rozegranym dziś meczu 36. kolejki rozgrywek 3 ligi grupy IV.
Podopieczni Marcina Wołowca rozpoczęli to spotkanie bardzo dobrze, bo już w 4. minucie pojedynku mogli cieszyć się z gola. Autorem trafienia dla Wólczanki Wólka Pełkińska był 19-letni Jan Peda.
Tuż przed przerwą gospodarze doprowadzili do wyrównania. Pięknym uderzeniem popisał się Damian Łanucha i w drugiej połowie wszystko rozpoczęło się od początku.
Po zmianie stron miejscowi przycisnęli i mieli kilka dogodnych okazji na gola. Efekty przyniosło to jednak dopiero w ostatnim kwadransie gry. Najpierw w polu karnym faulowanym był Patryk Zygmunt, a gola z rzutu karnego zdobył Sebastian Fedan.
Chwilę później sędzia Artur Dudek z Krakował podyktował kolejną jedenastkę, tym razem za faul na Dariuszu Kamińskim. Prowadzenie miejscowych podwyższył Łukasz Siedlik.
Na kilka minut przed końcem pojedynku pewne zwycięstwo Wisłoki Dębica przypieczętował Dariusz Kamiński ustalając wynik spotkania na 4-1.
0-1 Jan Peda (4)
1-1 Damian Łanucha (43)
2-1 Sebastian Fedan (74-karny)
3-1 Łukasz Siedlik (77-karny)
4-1 Dariusz Kamiński
Wisłoka Dębica: Mrózek - Król (88. Lis), Fedan, Kozłowski, Sojda, Łanucha, Zygmunt, Rębisz, Pawlak (67. Palonek), Siedlik (82. Żmuda), Kamiński.
Sędziował: Artur Dudek (Kraków)
Żółte kartki: Rębisz, Kozłowski, Palonek, Sojda - Soboń, Podstolak.
Wyniki meczów 36. kolejki:
Tabela 3 ligi gr. IV: