2021-05-19 18:05:17

Wisłoka Dębica rozbiła Wólczankę Wólka Pełkińska. Dwa gole z rzutów karnych

Wisłoka Dębica wygrała z Wólczanką w meczu III ligi (fot. Gotyk/Wisłoka Dębica)
Piłkarze Wisłoki Dębica wygrali 4-1 z Wólczanką Wólka Pełkińska w rozegranym dziś meczu 36. kolejki rozgrywek 3 ligi grupy IV.

Podopieczni Marcina Wołowca rozpoczęli to spotkanie bardzo dobrze, bo już w 4. minucie pojedynku mogli cieszyć się z gola. Autorem trafienia dla Wólczanki Wólka Pełkińska był 19-letni Jan Peda.

Tuż przed przerwą gospodarze doprowadzili do wyrównania. Pięknym uderzeniem popisał się Damian Łanucha i w drugiej połowie wszystko rozpoczęło się od początku.

Po zmianie stron miejscowi przycisnęli i mieli kilka dogodnych okazji na gola. Efekty przyniosło to jednak dopiero w ostatnim kwadransie gry. Najpierw w polu karnym faulowanym był Patryk Zygmunt, a gola z rzutu karnego zdobył Sebastian Fedan.

Chwilę później sędzia Artur Dudek z Krakował podyktował kolejną jedenastkę, tym razem za faul na Dariuszu Kamińskim. Prowadzenie miejscowych podwyższył Łukasz Siedlik.

Na kilka minut przed końcem pojedynku pewne zwycięstwo Wisłoki Dębica przypieczętował Dariusz Kamiński ustalając wynik spotkania na 4-1.

0-1 Jan Peda (4)
1-1 Damian Łanucha (43)
2-1 Sebastian Fedan (74-karny)
3-1 Łukasz Siedlik (77-karny)
4-1 Dariusz Kamiński

Wisłoka Dębica: Mrózek - Król (88. Lis), Fedan, Kozłowski, Sojda, Łanucha, Zygmunt, Rębisz, Pawlak (67. Palonek), Siedlik (82. Żmuda), Kamiński.

Sędziował: Artur Dudek (Kraków)
Żółte kartki: Rębisz, Kozłowski, Palonek, Sojda - Soboń, Podstolak.

Wyniki meczów 36. kolejki:

Daniel Mysliwiec wróć !

!!! 2021-05-19 18:46:45

I po co po stronie Wólczanki tylu młodzieżowców

piter73 2021-05-19 19:00:00

Ciekawy dobry mecz druzyn ktore chcialy grac w piłke i o wygrana dlatego tez dzis kibice w Debicy ogladneli naprawde niezłe widowisko,przepiekny gol Łanuchy z gatunku stadiony swiata i 3 minuty gdzie dwa faule w polu karnym Wolczanki i dwa karne dla Wisłoki były to decydujace momenty o wyniku meczu,to pierwsza w historii wygrana Wisłoki z Wólczanka w meczu mistrzowskim,brawo Wisłoka

Wlodek 2021-05-19 20:07:42

Gol łanuchy konkretny pozniej dwa karne po faulach bez dyskusji na koniec czwarty gdzie wólka juz grala wiedzac ze przegra ten mecz

Okurdeebele 2021-05-19 20:20:46

Łani Szapo baaa za tego gola

Miszcze lks 2021-05-19 21:48:37

Gdzie jest statystyk?

KSW fan 2021-05-19 22:48:46

Jeżeli by to była normalna liga to dziś mielibyśmy zakończenie sezonu 34 kolejka o tym trzeba pamiętać. Brawa dla chłopaków bo zajęli byśmy 7 miejsce, i dziś składali byśmy gratulacje na ręce trenera i piłkarzy. Ten wynik na dzień dzisiejszy był by mega osiągnięciem ale zostało jeszcze 6 kolejek, które będą bardzo ciężkie zarówno dla piłkarzy jak i kibiców. Panowie my wiemy że kartki, kontuzje ,zmęczenie długim sezonem i krótka ławka źle wpływa na morale. Ale tak grającej drużyny na Parkowej nie było od lat. Dlatego proszę dajcie z siebie wszystko choćby dla tych kilkuset kibiców bo jest na prawdę warto, oni wszyscy kibicują wam z całego serca i mam nadzieję że czujecie ich wsparcie. Tu nie tylko prośba o ligę bo jak zapewne wiecie zdobycie pucharu wojewódzkiego dla kibiców byłby tym czego od lat nie mieli okazji posmakować a gra na szczeblu ogólno polskim mogła by być przygodą i dla was i kibiców. Trzymam za was kciuki i wierzę że trenerzy jak i wy rozłożycie siły tak by było to możliwe. A co do dzisiejszego meczu to na prawdę serce rośnie z 0-1 do wyniku 4-1 to na prawdę rzadko się zdarza. GRATULACJE

~anonim 2021-05-20 06:01:47

Juz wydawalo sie ze bedzie lipa ale.....konsekwentne realizowanie planu z minuty na minute (po 20 minucie) zaczęlo nabierać ksztaltu i to my przejelismy inicjatywe.Wólka do 20 minuty doskakiwali do nas jak psy i nie dawali pograc pilką.Bylismy lepsi kondycyjnie i konsekwentni.Mimo ze koncowka naprawde ciezkiego i trudnego sezonu to jest walka i o to chodzi.Sklad nie jest doskonaly ale zgrany i waleczny a ze zdazają sie niewypaly transferowe to coż zawsze tak bylo.Gratulacje dla sztabu i zarzadu oraz podziekowania za to ze ciezko zbierane pieniadze kibicow i sponsorow nie ida na marne.Wolczanka to naprawde dobry klub od kilku lat i tym nardziej slowa uznania.Po tym sezonie z smialoscia mozna powiedziec ze po kilkunastu latach wrocilismy do jakiejs tam normalnosci a Wisloka zaczyna budowac swoja marke i jakosc.Co na to vi wszyscy znawcy ktorzy 5 lat temu bronili sie przed awansem z buraczanki i twierdzili ze awanse Wisloce nie sa potrzebne.Jak widac byly potrzebne i awanse i transfery i za to dziekujemy i prosimy o Wiecej.

Kuternoga 2021-05-20 11:51:52

Ale ze Zygmunt obskoczy tyle pozycji to szacun

Obserwator 2021-05-20 14:22:51

@anonim

Niewypaly transferowe? Masz na mysli np Mrozka (moim zdaniem nie broni tylko dlatego że jest mlodziezowc) i Kozłowskiego (z perspektywy trybun najlepiej ulozona lewa noga w KSW)

Dobry mecz w wykonaniu DRUZYNY, głowy jednak caly czas chlodne bo jeszcze kilka kolejek zostało.

Szkoda sytuacji Tomka Palonka, ale napastnik z 5m powinien umieścić piłkę w siatce. Głowa do góry, praca, praca i jeszcze raz praca.

P.s
"Profesor Fedan" zmienił kierunek 11tki, ufff.. ;)

P.s 2
OPP musi byc NASZ!

abc 2021-05-20 14:27:23

Co ten Wołowiec zrobił z Wólką MASAKRA

Do statystyk 2021-05-20 20:41:14

Po pierwsze, jak tam wasi cudowni wychowankowie w meczu z Piastem? będzie ten awans do III ligi?? aaa nie czekaj znowu przerżneli kolejne spotkanie. :D
po drugie, wieśniaki z wisłoki?? no widzisz, do nas ludzie z dwóch powiatów na mecze przyjeżdżają a u was problem w paru chłopaków z osiedla na mecz przyjść
a po trzecie, słychać wycie?? ZNAKOMICIE! nic w tym mieście nie znaczycie, Igloopol się skończył, Wisłoka chodzi po zatorzu jak po swoim a wy nic nie jesteście w stanie zrobić z tymi paroma "burakami" z Pustkowa, zostało wam tylko się napinać w internetach i chwalić się tymi "cudownymi" wychowankami, BTW, poprosimy o takich "wychowanków" jak Zygmunt, wychowanek Igloo a serducho biało zielone :)

Pamięć nie tyka statystyka 2021-05-20 21:10:06

Tym razem, których piłkarzy poszarpiecie po przegranym meczu z Tuczempami? Przerabialiście to nie raz. Z 1 ligii gdy sprzedawane po kolei meczyki były. Wejście do 3 no dziwna statystyczne porażka. Te wychowanki, jak historia anal fabeci. A teraz piej statystyku. Buty stawia dalej przed drzwiami

Anonim 2021-05-20 22:09:57

Wisloka robi sobie co chce z waszym podworkiem na igloopolu na ten moment Igloopol jest zerem nie ma kibicow wszyscy pochowani albo po domach jak myszy jak mozna doposcic do takiej sytuacji zeby kibice wisloki chodzili po stadionie igloopolu to jest kolejny wstyd DLA was brawo wisloka wielki plus DLA was... Cala Polska widzi jakim Igloopol zerem jest .... Jeszcze taz brawo dla wisloki

KSW 2021-05-21 14:05:04

morsy kiedy zawiesicie działalność?
Przecież to sensu nie ma, ośmieszani jesteście na każdym kroku

Igor 2021-05-21 15:02:41

Zauwazylem ze nie mozna komentowac pod ich wydarzeniem po meczu musieli dac blokade i pisza posty u nas pasozyty mam nadzieje ze osiedla tuwima rzeszowsk cmentarna pomalu cale beda biali zielone bo oni juz na wymarciu